Na widok radiowozu... przyspieszył o ponad 80 km/h

PolicjaRadomsko Wtorek, 17 sierpnia 202120 6119
20-letni radomszczanin kierujący bmw jechał w terenie zabudowanym z prędkością 132 km/h. Zawrotną prędkość rozwinął po natknięciu się na radiowóz. Mieszkaniec Radomska został zatrzymany po pościgu przed policję. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 20-latka, nałożyli na niego mandat oraz punkty karne.
fot.: Policja

Wieczorem 16 sierpnia na ulicy Przedborskiej w Radomsku, młody kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 82 km/h. Co zaskakujące, początkowo jechał zgodnie z przepisami, jednak mijając policyjny radiowóz z niewiadomych przyczyn gwałtownie przyspieszył. Mundurowi używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych zatrzymali kierowcę bmw. Radomszczanin prawo jazdy posiadał zaledwie 5 miesięcy.

Policjanci apelują o odpowiedzialność oraz stosowanie się do przepisów i ograniczeń prędkości.

 

oprac.: Julita Sońta


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (20)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mieszkaniec PT ~mieszkaniec PT (Gość)19.08.2021 22:54

Jeśli policja nie zrobi porządku z tym dziadostwem ścigającym sie nocami po piotrkowskich ulicach tymi wyjącymi autami,to idzie oficjalna skarga do komendanta miejskiego i Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi !!!!!
Nie będzie grupka idiotów terroryzowała mieszkańców !!!
Może w końcu redakcja podejmie temat,bo ludzie mają już dość !!!!!!!!!!!!!!!
Od redakcji: Temat został podjęty w najnowszym wydaniu Tygodnia Trybunalskiego.

10


Bercik ~Bercik (Gość)18.08.2021 20:09

Tuningowe heeje z naklejka nocna jazda śmiech na sali wiocha pl

11


Ogłuszony i oślepion ~Ogłuszony i oślepion (Gość)17.08.2021 13:42

A pytam, po raz kolejny, kiedy policja z wydziału ruchu drogowego, wraz ze strażą miejską weźmie się za bezmyślnych kierowców, ścigających się, od godziny 21.3o, do godziny 2.oo, w nocy, od ronda Sulejowskiego, do skrzyżowania ul. Dworskiej, z aleją Armii Krajowej!?!?!!?? Czy jak dojdzie do tragedii, to dopiero ktoś się obudzi? W piątki i w soboty wyścigi są od ok. 20.oo, do 3.oo, a nawet 5.oo, rano w niedzielę. Przecież są kamery na poszczególnych skrzyżowaniach i można tych ścigantów i rajdowców wychwytać. Dołączają do nich bardzo często motocykliści na swych warczących i śmierdzących dwukółkach. Wszystkie te pojazdy mają odpowiednio podkręcone silniki u robią dziki i wielki hałas niczym pawiany i szympansy przy bójce o skórkę banana. Może panie i panowie Redaktorzy z aparatami foto i nagrywarkami sobie posiedzą na skrzyżowaniach i to nagrają? Najlepiej skrzyżowanie Kopernika/Sienkiewicza/Piłsudskiego, Armii Krajowej/Sikorskiego/Piłsudskiego i Sikorskiego/Kostromską. Hałas, smród spalin i palonej gumy oraz błysku świateł nie dają wypocząć i wyspać się normalnym ludziom, a chyba cisza nocna od 22 oo do 6.oo obowiązują, że nie wspomnę o przekroczonych prędkościach, przez ewidentnie ścigających się kierowcach motocykli i samochodów. Naprawdę czas z tym skończyć, bo w końcu dojdzie do tragedii. Jak ich stać na przeróbki aut i motocykli, na paliwo, na smary i inne akcesoria, to powinno ich stać na wynajęcie torów wyścigowych i tam niech się ścigają nawet siedm dup, tfu, dób. To kiedy tym problemem ktoś się zajmie? On powstał w tym roku, od wiosny, przed ten tego nie było.

203


Kierowca bmv ~Kierowca bmv (Gość)17.08.2021 15:36

Terz pszyspieszam jak mi psiarnia siedzi na ogonie. No ale ja mam Bmv wienc moge sobie pozwolić.

310


EP ~EP (Gość)17.08.2021 16:37

Jedna Pani już siedzi za wypadek pod Wygodą i jeszcze debili to nie nauczyło, ale do czasu i będzie płacz

51


07 zgłoś się ~07 zgłoś się (Gość)17.08.2021 13:29

Po ostatnich wyczynach policji nie ma się co dziwić, że ludzie przed nimi uciekają!!! Ha, ha, ha ha...
Moja boziuniu, wyjrzałem przez okno, a tam 3 samochody parkują na podwójnej ciągłej i t już od 4 godzin. Koło dziewiątej jakiś burak zastawił cały chodnik na ponad pół godziny parkując na skuśkę.
Naprawdę nikt tego nie widzi?

42


gośc1234567 ~gośc1234567 (Gość)17.08.2021 12:36

Zestrachał sie

30


Hmmm ~Hmmm (Gość)17.08.2021 13:04

Myślał, że jak minie radiowóz, to może brykać do woli... a tu proszę, niespodzianka. Bardzo dobrze. Wyłapywać pseudo-rajdowców, którzy czują się "najlepsi" na prostej drodze, a nie potrafią zaparkować auta pod marketem, lub cofać z przyczepką.

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat