Advertisement

Na Słowackiego grali w ręczną

ePiotrkow Sobota, 02 czerwca 201858374
Po raz pierwszy w naszym mieście zorganizowany został Piotrkowski Turniej Street Handball. Na ulicy Słowackiego, przy budynku Sądu Okręgowego stanęły dwa boiska do tej coraz bardziej popularnej wersji piłki ręcznej. To jedno z wydarzeń organizowanych w ramach Urodzin Ulicy Słowackiego, a partnerem imprezy jest PGNiG Superliga, która zapewnia sprzęt sportowy do rozgrywek.

Ładuję galerię...

Na boisku spotkały się w sobotę młode zawodniczki i zawodnicy OSPR Szkoły Podstawowej nr 2. - We współpracy z MKS Piotrcovia prowadzimy klasy sportowe. Dziewczyny dzisiaj przede wszystkim dobrze się bawią, mają promować piłkę ręczną. Ta gra niesie ze sobą dużo radości i emocji – powiedziała nam Anna Kalinowska, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 2, była piłkarka Piotrcovii, dziś trener. - Klasy sportowe w Piotrkowie funkcjonują bardzo dobrze. Już za tydzień jedziemy na finał Mistrzostw Polski w Dźwirzynie. Po raz kolejny zdobyliśmy pierwsze miejsce w województwie. Czwarty raz z rzędu reprezentujemy nasze województwo na finałach, więc klasy sportowe zdają egzamin. Oczywiście po reformie edukacji zrobiło się trochę trudniej, więc jesteśmy tutaj – na Urodzinach Ulicy Słowackiego, żeby promować i zachęcać do klas sportowych. Dzieci specjalnie nie musimy namawiać, bardziej rodziców.


Zainteresował temat?

1

5


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)03.06.2018 13:58

Najlepsze były lody z cukierni migdal.

20


Witek ~Witek (Gość)02.06.2018 18:04

Może zamknąć całe miasto bo i tak tu całkowite dno a na lepiej się nie ma

20


gość ~gość (Gość)02.06.2018 14:50

Dla mnie władze tego miasta to dramat. G.ano to jest, a nie jakaś impreza. Będzie jak w zeszłym roku - w Woli i Gorzkowicach tłumy, a miasto, które powinno być przykładem dla wsi ościennych będzie świecić pustkami. Pozostaje mieć tylko nadzieje, że to ostatnie imieniny tej ulicy w wydaniu Krzysia

93


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat