Modernizacja hydroforni w gminie Łęki Szlacheckie

Strefa FM Czwartek, 26 grudnia 20130 1419
Modernizacja hydroforni w Tomawie to najważniejsza inwestycja zaplanowana na 2014 rok w gminie Łęki Szlacheckie. - Ta modernizacja musiała znaleźć się w naszym planie inwestycyjnym gdyż w 2013 roku hydrofornia uległa nieoczekiwanej awarii - tłumaczy wójt gminy Wojciech Błaszczyk.

- W latach osiemdziesiątych miała zaopatrywać tylko wioskę Tomawę w wodę. Urządzenia były o małej wydajności. Tomawa rozbudowała się i podłączone do niej są jeszcze trzy wnioski. Urządzenia, które pracują nie wystarczają. Ta inwestycja będzie kosztować w granicach 800 tysięcy złotych - mówił Błaszczyk.

 

W projekcie budżetu gminy Łęki Szlacheckie na przyszły rok znalazło się również kilka inwestycji drogowych. Całkowita kwota przeznaczona na inwestycje to 2,5 miliona złotych. Stanowi to około 20 procent budżetu gminy.

 

(Strefa FM)

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat