Moc atrakcji na pikniku z KGW w Rakowie Dużym

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 06 września 2021282915
"Szczepmy się z KGW", to ogólnopolska akcja, mająca na celu promowanie szczepień przeciwko koronawirusowi. Tym razem jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson, można było się zaszczepić w Rakowie Dużym. Tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich, przygotowało jednak również szereg innych atrakcji, z których mogli skorzystać zarówno młodsi, jak i starsi mieszkańcy powiatu piotrkowskiego. Gospodynie wsparli druhowie z OSP Jarosty.

Ładuję galerię...

Każdy, kto pojawił się w niedzielę (5 września) na terenie domu ludowego w Rakowie Dużym, mógł zapoznać się z pracą strażaka. Druhowie pokazali, na jakim sprzęcie pracują, a także opowiadali, na czym polega ich służba. Dla amatorów sportowej rywalizacji przygotowano tor przeszkód, za pokonanie którego można było otrzymać upominek. Na najmłodszych uczestników imprezy, czekały m.in. tzw. "dmuchańce", animacje czy możliwość barwnego przyozdobienia buzi. Oczywiście można było także zjeść coś smacznego i posłuchać piosenek w wykonaniu kapeli Tolka Gałązki. Bawiły się całe rodziny.

 

Wśród osób, które pojawiły się na pikniku z KGW, można było wypatrzeć m.in. wicestarostę piotrkowskiego Dariusza Magacza, wójta Moszczenicy Marcelego Piekarka, przewodniczącą Powiatowego Związku KGW Halinę Derach, radnych Rady Gminy Waldemara Banaszczyka i Mariusza Pomazanego czy radnego Rady Miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim Jana Dziemdziorę.

 

Celem nadrzędnym niedzielnego spotkania, była promocja szczepień. Tego dnia na przyjęcie szczepionki Johnson & Johnson, zdecydowało się 35 osób.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wolaczek ~wolaczek (Gość)06.09.2021 20:42

gdzie nie spojrzysz to wszędzie tylko szczepić.....a czy ktoś się zastanawia jak te preparaty genowe wpłyną na kolejne pokolenia...czy nie będzie mutacji w organizmach ludzkich tak jak mutuje teraz wirus

21


wicek ~wicek (Gość)06.09.2021 17:57

A co gminni radni na to????

61


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)07.09.2021 16:05

No tak. Był pan Jasio Dziemdziora, był pan Marceli Piekarek, byli druhowie że straży pożarnej,byli policmajstry, ale nie było trzech ważnych osobistości: pana Krzysia Chojniaka,pana Zbysia Ziemby, no i kapelana druhów księdza Grzesia Gogola.Jak mogli organizatorzy zapomnieć o tych jegomościach? To,że nie było gorzałki na stołach nie znaczy,że tych gości nie należało zaprosić.

20


Samotny z Piotrkowa ~Samotny z Piotrkowa (Gość)07.09.2021 15:46

Kurde,gdybym wiedział o tej imprze,to bym chętnie tam pojechał i się szczepił z najpiękniejszą kobitką z tego Koła Gospodyń Wiejskich.Pomimo tego,że jestem antyszczepionkowcem.

11


ads ~ads (Gość)06.09.2021 16:53

szczepić!! szczepić!! nie ważne jak, nieważne gdzie, i nieważne przez kogo! szczepić!! bo certyfikat działa tylko przez rok, więc pamiętajcie kto zaszczepi się raz , ten szczepi się do końca życia w systemie bestii!

52


www ~www (Gość)06.09.2021 20:46

Jak zwykle szprycowanie. Powodzenia.

22


Juri ~Juri (Gość)06.09.2021 13:45

Czemu policjanci auto wietrzą?

20


ziuta ~ziuta (Gość)06.09.2021 12:00

Czy pokonywanie toru przeszkód odbywało się przed szczepieniem, po szczepieniu, a może w trakcie szczepienia i to właśnie była ta przeszkoda.

81


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat