Mixer Regionalny 2019

Strefa FMŁódzkie Sobota, 07 września 20190 2885
Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska i Kamil Bednarek - to gwiazdy tegorocznego Mixera Regionalnego, który odbywa się w sobotę ( 7 września) w trzech miastach naszego województwa. W tym roku łódzkie promuje się w Sieradzu, Łęczycy i Rawie Mazowieckiej.
fot. mixer.lodzkie.pl

Mixer Regionalny to idealna okazja, aby poznać walory województwa łódzkiego. W imprezie biorą udział samorządy, koła gospodyń wiejskich, lokalne grupy działania oraz instytucje publiczne. W każdym mieście pojawią się lokalni artyści, którzy prezentują swoje prace; rzeźby, wycinanki, ceramikę, hafty. Jak co roku będzie można spróbować regionalnych wyrobów. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, ponieważ przypada rocznica 100-lecia województwa łódzkiego.

 

Dla uczestników zaplanowano także wiele atrakcji muzycznych. W Sieradzu na scenie pojawią się: Per Artem Vitae, Fundacja Płomyk, Lesław Białecki, Samokhin Band. Na zakończenie zagra gwiazda wieczoru Sylwia Grzeszczak.

W Łęczycy śpiewa Ewelina Lisowska. Przed nią piosenki ze znanych produkcji filmowych dla dzieci zaprezentuje Magda Wasylik. Zaś na scenie w Rawie Mazowieckiej wystąpi Kamil Bednarek. Przed jego występem publiczność będzie mogła posłuchać The Klenczon Experience.

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat