Reklama

Marta Mysur multimedalistką Mistrzostw Polski

PolicjaKraj Wtorek, 29 września 202036034
W miniony weekend w Krynicy Zdrój rywalizowało blisko 200 mundurowych z całego kraju. Reprezentantką policji, a także garnizonu łódzkiego była mł.asp. Marta Mysur, która została Mistrzynią Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu w aż trzech formułach.
fot.: KWP Łódź
fot.: KWP Łódź

Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu to turniej skupiający przedstawicieli różnych formacji m.in. wojska, policji, straży pożarnej, straży ochrony kolei, służby ochrony państwa itp. W zmaganiach, reprezentując łódzki garnizon startowała mł. asp. Marta Mysur z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Policjantka, która w czasie swojej kariery zawodowej pracowała także w Tomaszowie Mazowieckim, została mistrzynią Polski w kategori -65 kg w trzech formułach: pointfighting, kicklight oraz K1.

 

Zawody są kolejnym turniejem w tym roku, gdzie Marta Mysur jest w czołówce. Na marcowym Pucharze Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu funkcjonariuszka przywiozła 2 złote medale i jedno srebro. Za swoje wyniki i postawę otrzymała także puchar najlepszej policjantki turnieju. Najważniejszy start Marty Mysur w tym sezonie dopiero przed nią. Za kilka tygodni odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo, gdzie będzie brała udział w całym czwórboju taekwondo zarówno indywidualnie jak i z klubową drużyną. Warto nadmienić, że Marta Mysur w swoim dorobku ma tytuł Mistrzyni Świata i Europy Seniorek w Taekwondo.

 

Marta była także przez kilka lat związana z Piotrkowem. Studiowała na tutejszej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. 


Zainteresował temat?

2

1


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_helena ~gość_helena (Gość)02.10.2020 04:49

A to tam Covida nie było ?

00


~gość ~~gość (Gość)29.09.2020 17:06

Ciekawe ile medali zdobyli by piłkarze ręczni Piotrkowianina na mistrzostwach aptekarzy lub stolarzy?

10


Romeo ~Romeo (Gość)29.09.2020 15:37

Gratulacje

11


gość_dd ~gość_dd (Gość)29.09.2020 10:34

Ładnie jej z tymi medalami ;)

11


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat