Maksymilian Danielak z brązem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

ePiotrkow Wtorek, 29 września 20202 1969
Reprezentant KKS Ruchu Piotrków Trybunalski, Maksymilian Danielak, zdobył brązowy medal podczas rozegranej w miniony weekend (25-27.09.2020) w Łęcznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, będącej zarazem Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych (U17) w Badmintonie.

Ładuję galerię...

Maksymilian zdobył medal w parze z Tomaszem Buzą (UKS Milenium Warszawa). Debel w półfinale uległ późniejszym mistrzom Polski – Jakubowi Melaniukowi i Szymonowi Ślepeckiemu 0:2. Ponadto Danielak dotarł do ćwierćfinału gry pojedynczej. Tam w walce o strefę medalową przegrał z Mikołajem Szymanowskim (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle) w dwóch setach.

 

W mistrzostwach piotrkowski KKS Ruch, reprezentował także Dawid Dolot, który zakończył swój udział w grze podwójnej na drugiej rundzie, zaś w singlu na rundzie pierwszej.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

tonyyy ~tonyyy (Gość)30.09.2020 10:52

Brawo Mistrzu !!!!!

00


~gość ~~gość (Gość)29.09.2020 17:03

Jak się w Relaxie pokażą do razu przyjdzie 1500 widzów takie to pasjonujące dla ich rodzin.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat