Lockdown nie dla pacjentów NU-MED w Tomaszowie

Tomaszów Wtorek, 23 marca 202130717
Poradnie i szpitale onkologiczne Grupy NU-MED przyjmują pacjentów mimo pandemii. Konsultacje i terapia odbywają się przy zastosowaniu procedur sanitarnych.
fot. nu-med

Obowiązuje dezynfekcja, maseczki, dystans. Pacjenci na wejściu mają mierzoną temperaturę, obowiązuje zakaz wstępu osób towarzyszących.

 

Te procedury w Szpitalach NU-MED obowiązują od roku, czyli od początku pandemii. Leczenie w żadnym ośrodku (Elbląg, Katowice, Zamość, Tomaszów Mazowiecki i Częstochowa) nie zostało wstrzymane nawet na jeden dzień – podkreśla Paweł Paczkowski, prezes Zarządu NU-MED Grupa S.A. 

 

Onkolodzy przypominają:

 


Zainteresował temat?

4

3


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ytrewq ~ytrewq (Gość)23.03.2021 19:27

artykuł sponsorowany?

32


pacjentka ~pacjentka (Gość)24.03.2021 12:22

Placówka medyczna zasługująca na wysoką ocenę jej pracy, ponieważ chory nie czuje się tam intruzem ze względu na traktowanie go w czasie leczenia jak przedmiotu stwarzajacego jedynie kłopoty, ale jest ważnym podmiotem dla wszystkich ludzi, którzy tam pracują. Na podkreślenie zasługuje serdeczny stosunek lekarzy oraz pozostałego personelu medycznego i administracyjnego do chorych, punktualnośc badań, a także wyjątkowa czystość, nie tylko w gabinetach lekarskich i zabiegowych, ale także w pozostałych pomieszczeniach, w tym toaletach, co nie jest sprawą bagatelną w obecnym czasie.

50


Gsoc ~Gsoc (Gość)23.03.2021 19:55

A czy wie ktoś czy działa jakąkolwiek poradnia od chorób zakaźnych? Nie chodzi o covid. Czy Ci co mają chorobę zakażona są zostawieni sami sobie

40


Pacjent ~Pacjent (Gość)23.03.2021 19:37

Bo to jest prywatny szpital i tam jak lekarz gada przez telefon do nie dostaje pensji

60


wrtip. ~wrtip. (Gość)23.03.2021 14:57

Takie informacje miło się czyta. Uznanie dla lekarzy i personelu szpitali.

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat