Konkurs na „Jesienny Koszyk Rozmaitości” w gminie Grabica rozstrzygnięty

ePiotrkowRegion Czwartek, 29 października 202020340
Wójt Krzysztof Kuliński zaprosił panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Grabica do udziału w konkursie na najpiękniejszy kosz z darami jesieni. Każda z prac była wyjątkowa, niepowtarzalna, co świadczy o ogromnym zaangażowaniu twórców.

Ładuję galerię...

Jury miało trudne zadanie, każdy kosz był inny i dopracowany w każdym calu. Po naradach I nagrodę przyznano gospodyniom z KGW z Grabicy, II miejsce - KGW z Lutosławic Rządowych, natomiast III nagroda trafiła ex aequo do pań z KGW Twardosławice i KGW Ostrów. Ponieważ wszystkie prace oczarowały komisję konkursową, postanowiono nagrodzić także pozostałe uczestniczki. Niespodzianką dla nich będzie wspólny wyjazd do teatru. Jesienne kompozycje ozdabiają dziś hol w Gminnym Centrum Kultury w Grabicy.

 

 

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy w Grabicy) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat