Kompletnie pijany pieszy potrącony przez samochód

PolicjaOpoczno Poniedziałek, 03 stycznia 202248696
Wypadek drogowy z udziałem pieszego. 47-latek miał w organizmie ponad 3,5 promila. Do zdarzenia doszło w miejscowości Daleszewice, w gminie Paradyż. Na szczęście w tym przypadku zakończyło się na obrażeniach kończyn. Policja apeluje o ostrożność!
fot.: pixabay

Wypadek drogowy z udziałem pieszego. Do zdarzenia doszło w miejscowości Daleszewice, w gminie Paradyż.

 

Okazało się, że 47-letni pieszy, który miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu został potrącony przez opla, którym kierował 40-letni mężczyzna. Kierujący oplem był trzeźwy. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca opla jadąc w kierunku Paradyża na najechał na idącego w tym samym kierunku nieprawidłową, bo prawą stroną drogi, pieszego - relacjonuje asp. szt. Barbara Stępień, oficer prasowy KPP w Opocznie.

Na szczęście w tym przypadku zakończyło się na obrażeniach kończyn. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Stosujmy się do obowiązujących przepisów. Nie zapominajmy też o elementach odblaskowych, które niejednokrotnie ratują życie.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pijak po odwyku. ~Pijak po odwyku. (Gość)04.01.2022 05:13

A co to za bzdury! To jest duża prawda inaczej! To jest naciągane. Jeżeli miał 3,5°/° to spał na przystanku albo leżał na chodniku. W tym stanie nie było możliwości aby szedł, nawet się zataczając. To jest brednia albo cud pijacki. Chcą uwalić i kierowcę, i pieszego. Forsa jest potrzebna na Polski Nowy Ład co kopnie Polaków w zad. Tylko dlaczego wszystkich, a nie tylko tych, co głosowali na Bandę Czworga PSLD oraz PiS/PO, co dla Polaków i Polski, jest jedno poczwórne zło? Ot co.

12


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)03.01.2022 13:31

Pieszy ma zawsze pierwszeństwo! Jeżeli nie umiesz jeździć to oddaj prawo jazdy.

210


kierowca 60+ ~kierowca 60+ (Gość)03.01.2022 11:18

Najechał? Myślę że pijak zatoczył się tuż przed nadjeżdżającym pojazdem i to on potrącił Opla, a nie na odwrót.

85


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)03.01.2022 11:06

Wina tych nowych przepisów i piesi chodzą jak święte krowy.

171


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat