Advertisement

Kolejny duathlon w Uszczynie już nie tylko dla dzieci

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 04 czerwca 201864010
W ubiegłym roku na starcie stanęli tylko najmłodsi, tym razem rywalizowali również dorośli, w sobotę w Uszczynie odbyła się druga edycja imprezy Netuno Uszczyn Duathlon, podczas której ścigało się ponad 100 osób.

Ładuję galerię...

W tym roku najstarsi uczestnicy, czyli dorośli i osoby powyżej 14 roku życia musieli pokonać kolejno 1,6 km biegnąc, 9 km na rowerze (MTB/przełaj) oraz znów 1.6 km biegiem. Młodsi ścigali się na krótszych dystansach.
- Duathlon Uszczyn Junior: 0,3 km bieg - 2,6 km rower - 0,3 km bieg. Ten dystans przeznaczony był dla dzieci z roczników 2005 -2008; -
- Duathlon Uszczyn Kids: dystans 0,3 km biegu + sprawnościowa konkurencja kolarska (po uprzednim krótkim odpoczynku) - ten dystans mogły pokonać dzieci z rocznika 2009-2012.

 

Najpierw ścigały się dzieci, a na końcu dorośli. Wyścig Duathlon Uszczyn Junior wygrał Szymon Goska z teamu gospodarzy, czyli stowarzyszenia TriAktywny Piotrków. Drugie miejsce zajął Aleksander Bednarski z Velo Speed TRIAP, czyli szkółki kolarskiej prowadzonej przez TRIAP. Trzeci na metę dotarł Oliwer Ziabka z Aleksandrowa Łódzkiego. Wśród dziewczyn pierwsza na metę dotarła Nikola Kullat, druga była Weronika Golanowska z SP w Uszczynie, a trzecia Nadia Woszczyk z Piotrkowa Trybunalskiego.

 

Wśród dorosłych najszybszy był Piotr Cieślik z Bełchatowa, drugie miejsce zajął Adam Chwałowski z Estile Racing Team z Piotrkowa, a trzecie Rafał Erenberg z Fudu&Co Sport Team. Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Anna Plich z Bełchatowa, drugie Magdalena Wysok z Piotrkowa, a trzecie Agnieszka Chwałowska z Fudu&Co Sport Team z Piotrkowa.

 

Szczegółowe wyniki znajdziecie tutaj

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat