Kolejna nagroda w Trybunalskich Rozmowach Regionalnych wręczona

ePiotrkowRadomsko Wtorek, 07 września 202123615
Czesława Świderska odebrała z rąk przewodniczącego komisji Artura Wolskiego nagrodę dla najciekawszego miejsca w regionie radomszczańskim. To już ostatnie wyróżnienie w konkursie Radia Strefa FM i portalu epiotrkow.pl przy współpracy portalu radomsko24.pl.

Ładuję galerię...

Pani Czesława wraz z mężem prowadzi piękny ogródek przed blokiem przy ul. Leszka Czarnego. We wtorek wręczyliśmy jej nagrodę w siedzibie redakcji portalu radomsko24.pl.

 

- Dla mnie to było olbrzymie zaskoczenie, że zostałam wyróżniona. Widziałam, że wśród tych 45 miejsc są obiekty duże, nowoczesne, świetnie zorganizowane, a tu taki mały ogródeczek. Teraz się będę w dwójnasób starać - mówiła laureatka podczas wręczenia nagrody.

 

Pani Czesława zapowiedziała, że w przyszłym roku w ogródku pojawią się kolejne elementy. Nie chciała jednak zdradzić jakie.

 

Przypomnijmy, że pierwszą nagrodę w Trybunalskich Rozmowach Regionalnych zdobyła Leśna Osada Edukacyjna w Kole. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

 

 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ooooooowidac niedouc ~ooooooowidac niedouc (Gość)08.09.2021 09:24

ja mam na parapecie-może dostanę wyróżnienie,ha,ha

10


Saras ~Saras (Gość)07.09.2021 21:58

Bardzo ładnie brawo . tylko kamery zakładajcie bo zniszczą lub ukradnom :(

31


Jolka ~Jolka (Gość)08.09.2021 07:50

Pięknie. Trzeba doceniać takie inicjatywy.

31


Rtjx ~Rtjx (Gość)07.09.2021 21:26

Hahahah coraz lepiej ogrodek pod balkonem dostal wyroznienie

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat