ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kolczyki ze stali chirurgicznej - czy to dobry pomysł na prezent?

Poniedziałek, 21 grudnia 2020 1578
Stal chirurgiczna kojarzyć się może przede wszystkim z medycyną. Tak naprawdę wykorzystywana jest w wielu branżach, wszystko za sprawą jej niezwykłej trwałości, ale i nie tylko. Co ciekawe, tworzy się także kolczyki ze stali chirurgicznej. Może to być naprawdę fajny pomysł na prezent dla kobiety, który nie tylko pięknie się prezentuje, ale i wytrzyma codzienne noszenie przez wiele lat bez najmniejszego problemu!

 

Stop żelaza, do którego dołożono, takie pierwiastki jak chrom, nikiel, węgiel, siarka, krzem, czy azot. Jest ich oczywiście więcej, ale nie ma sensu wymieniać każdego z osobna. Co ważne, w taki sposób powstaje stal chirurgiczna, zwana także szlachetną. Biżuteria z tego materiału jest niezwykle popularną. Otrzymasz ją w sklepach stacjonarnych i internetowych. Kolczyki kupisz na przykład tutaj: https://www.vezzi.pl/pl/bizuteria-ze-stali-chirurgicznej/kolczyki-ze-stali-chirurgicznej.

 

Kolczyki ze stali chirurgicznej - zalety

 

Popularność kolczyków ze stali chirurgicznej uwarunkowana jest przede wszystkim zaletami, jakie oferuje sam materiał. To jednak nie wszystko, bo stal można dowolnie formować pod odpowiednią temperaturą więc propozycji jest naprawdę sporo od niewielkich motylków po sporych rozmiarów wiszące kolczyki w kształcie krzyża, czy piór. Kolczyki ze stali chirurgicznej to połączenie atrakcyjnego wyglądu i trwałości. Jakie jeszcze zalety mają kolczyki z tego materiału? Przede wszystkim hipoalergiczność, alergia kontaktowa nie stanowi więc problemów. To także trwałość i odporność na korozję, kolczyki nie rdzewieją! Ponadto nie zmieniają kolorów w trakcie użytkowania, bo są odporne na utlenianie. Zaletą, o której warto wspomnieć jest także stosunkowo niska cena. Kolczyki ze stali nierdzewnej są sporo tańsze od złota, czy srebra. Ponadto jest to rozwiązanie bardzo różnorodne, o czym już wspominaliśmy. Wersji kolczyków jest niezwykle dużo, różnią się kształtem, wykończeniem i barwą.

 

Kolczyki świetnym pomysłem na prezent

 

Jeśli szukasz prezentu dla drugiej połówki, koleżanki z pracy, czy mamy - kolczyki ze stali chirurgicznej będą idealnym rozwiązaniem. Przede wszystkim może nosić je każdy, bo są hipoalergiczne. Fakt, że możesz je nabyć w różnych wzorach, kolorach i wykonaniach to gwarancja udanego zakupu, dostosowanego do stylu, jaki uwielbia osoba obdarowywania. Ponadto na ten efektowny, piękny prezent nie wydasz zbyt dużo, bo jak już wspominaliśmy, stal chirurgiczna jest relatywnie tania.

 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat