Advertisement

Kolarze przemierzyli powiat piotrkowski

ePiotrkowRegion Sobota, 01 sierpnia 202043311
Kolarskie zmagania w ramach Grand Prix Amatorów na Szosie rozpoczęły się w sobotę kilkanaście minut po 11:00. Kolarze w kilku grupach wyruszyli spod hali Relax w Piotrkowie by podczas wspólnego rajdu podziwiać uroki ziemi piotrkowskiej.

Ładuję galerię...

Uczestnicy Grand Prix nie ruszyli całym peletonem, ponieważ konieczne było zachowanie środków ostrożności związanych z epidemią koronawirusa. Piotrkowska część cyklu cieszyła się sporym zainteresowaniem. - Spotykamy się rekreacyjnie i jeździmy przede wszystkim dla zabawy. W minionym roku zwiedzaliśmy okolice Zalewu Sulejowskiego, a w tym postanowiliśmy przejechać w rejonie Zalewu Cieszanowickiego. Uczestnikom na pewno spodoba się ten aspekt rekreacyjny, a kto będzie się chciał pościgać to na pewno może liczyć też na aspekt sportowy - powiedział nam Karol Koneczny z grupy "Rajdy dla Frajdy", organizator cyklu Grand Prix.

 

Zawodnicy w tym roku przejechali m.in. przez Zalesice, Przygłów, Ręczno czy Trzepnicę. Epidemia koronawirusa sprawiła, że kolarze spotkali się w Piotrkowie później niż początkowo zakładano. Pierwotnie rajd miał się tu odbyć w maju.


Zainteresował temat?

4

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

cm ~cm (Gość)04.08.2020 19:37

"Kolarze przemierzyli powiat piotrkowski" Jaki wyszedł wynik tych pomiarów?

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat