Kilkanaście dni więził, bił i gwałcił młodą kobietę

PolicjaOpoczno Środa, 22 września 2021851722
Policjanci z opoczyńskiej komendy zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu opoczyńskiego, podejrzanego o przetrzymywanie wbrew własnej woli przez kilkanaście dni 22-letniej kobiety. Mężczyźnie grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu, na wniosek prokuratury w Opocznie, 28-latek trafił na trzy miesiące do aresztu.
fot. policja

19 września 2021 roku, dyżurny opoczyńskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że 22-letnia kobieta przez kilkanaście dni była siłą przetrzymywana przez swojego byłego partnera. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia do pracy przystąpili policjanci wydziału kryminalnego i dochodzeniowo- śledczego opoczyńskiej policji. Wszystkie czynności jakie policjanci realizowali nadzorowane były przez opoczyńską prokuraturę.

 

Skrupulatnie zebrane dowody, ustalenia pozwoliły na zatrzymanie i przedstawienie zarzutów karnych 28-letniemu mieszkańcowi powiatu opoczyńskiego.

 

Policjanci ustalili, że 28-latek podstępem zwabił swoją byłą partnerkę do mieszkania, w którym przez kolejne kilkanaście dni krzywdził ją, bił i przetrzymywał wbrew jej woli. 28-latek był bardzo agresywny wobec swojej ofiary, stosował wobec kobiety przemoc, zmuszał do określonego zachowania, wielokrotnie zgwałcił. Dopiero po kilkunastu dniach, 22-latka wykorzystując chwilową nieuwagę oprawcy uciekła z jego mieszkania. Policjanci, którzy pracowali nad sprawą zebrali dowody, które pozwoliły prokuratorowi na postawienie 28-latkowi zarzutów karnych dotyczących m.in. zgwałcenia, bezprawnego pozbawienia wolności, oraz udzielania substancji psychoaktywnych. Mężczyźnie grozi 12 lat pozbawienia wolności. Musi się on jednak liczyć z możliwością podwyższenia kary, ponieważ przestępstwa których się dopuścił popełnił w warunkach recydywy. Dalsze czynności w tej sprawie będą prowadzić opczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury.


Zainteresował temat?

7

0


Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)23.09.2021 16:10

Biedna dziewczyna, taka młoda, tyle życia jeszcze przed nią i już taka trauma. Współczuję jej, a takiego kolesia powinni posadzić na długie lata żeby już więcej nikogo nie skrzywdził.

82


Damil Koorczok ~Damil Koorczok (Gość)22.09.2021 18:11

Łobuz kocha najmocniej

182


Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)22.09.2021 22:08

Ale sobie wybrała partnera. Wiele dziewczyn same sobie utrudnia zycie. Wolą patologię niż spokojnych, ogarniętych facetów (bo nudny, przewidywalny i za bardzo się stara...).

332


Taki Michał ~Taki Michał (Gość)23.09.2021 05:11

Karą powinno być dożywocie w kamieniołomach

90


łosiedlowy łoś ~łosiedlowy łoś (Gość)22.09.2021 21:09

Cytuję:
Policjanci z opoczyńskiej komendy zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu opoczyńskiego, podejrzanego o przetrzymywanie wbrew własnej woli przez kilkanaście dni 22-letniej kobiety. Mężczyźnie grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


Miliony ludzi w Polsce były przetrzymywane w domach WBREW WŁASNEJ WOLI decyzjami sanepidów. Przemoc tę nazywali dla zmyłki kwarantanną. Kwarantanna z założenia dedykowana jest dla ludzi chorych, tymczasem tutaj stosowano BEZ WYROKU SĄDOWEGO karę ograniczenia wolności dla ludzi ZDROWYCH. Policja jeszcze usłużnie pilnowała, żeby więzieni z domu nie wyszli, a za złamanie "kwarantanny" groziła kara więzienia i 30 tysięcy złotych grzywny. Dla wielu osób taka suma to równowartość przeszło rocznych zarobków!
Terrorystom z sanepidów i policji łamiącej prawo nie grozi w tym przypadku nic.
Oczywiście żal mi kobiety z artykułu i jej oprawca zasługuje na karę, ale już od szkoły sączy się do głów propagandę, że w Polsce wszyscy są wobec prawa równi. Jak widać nie są!

1619


Wacław ~Wacław (Gość)23.09.2021 08:43

W Stanach posadzili by go już na krzesło albo strzykawa

90


jacenty ~jacenty (Gość)22.09.2021 19:59

"ponieważ przestępstwa których się dopuścił popełnił w warunkach recydywy" i kobieta jeszcze się z nim spotykała. Gdzie tu logika?

151


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)22.09.2021 18:46

Patolog z Opoczna, nic więcej dodawać nie trzeba.

170


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat