ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kancelaria Radców Prawnych Borowa&Ćwiekowska – pasja, profesjonalizm i zaufanie

Poniedziałek, 12 października 2020
Kancelaria Radców Prawnych Borowa&Ćwiekowska, to miejsce, które charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Świadczymy usługi dotyczące różnych kategorii prawa i zawsze oferujemy dogodne rozwiązania spraw. Nasze działania kierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak i większych podmiotów gospodarczych. Każdą sprawę doprowadzamy do końca z pozytywnym skutkiem dla naszych klientów. Jesteśmy zwolennikami nieszablonowego postępowania i działamy zawsze zgodnie z prawem. Dokładna znajomość przepisów i kruczków prawnych daje nam przewagę nad niejednym przeciwnikiem. Powierzenie swojego losu w nasze ręce, to z pewnością odpowiedzialna decyzja. Bogate doświadczenie, serce wkładane w pracę i zaangażowanie to cechy, które nas wyróżniają na tle innych Kancelarii.

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia?

 

Kancelaria Radców Prawnych Borowa&Ćwiekowska od wielu lat świadczy profesjonalną pomoc prawną osobom fizycznym oraz prawnym. Nasz zespół składa się z grona ambitnych, inteligentnych i błyskotliwych radców prawnych i prawników, dla których nie ma spraw beznadziejnych. Nigdy się nie poddajemy i zawsze dopinamy wszystko na ostatni guzik. Szczegółowo objaśniamy naszą strategię oraz plan działania, aby każdy klient znał dokładnie tok naszego myślenia oraz postępowania.

 

Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, posiadający niezbędne wykształcenie oraz kompetencje upoważniające do świadczenia usług prawnych. Skończyliśmy najlepsze uczelnie z bardzo dobrymi wynikami i możemy pochwalić się niemałym bagażem doświadczeń. Pomogliśmy już wielokrotnie niejednej osobie zmagającej się z problemami prawniczymi, wydającymi się nie do rozwiązania. Nasza praca, to nasza pasja, – dlatego jesteśmy najlepsi, a jesteśmy najlepsi, bo chcemy dla Państwa jak najlepiej!

 

Zdobyte przez nas doświadczenie, wiedza i obycie może śmiało potwierdzić się licznymi pozytywnymi opiniami naszych klientów. Powierzenie Państwa spraw w nasze ręce to dobra i odpowiedzialna decyzja, której z pewnością nie będziecie żałować. Z naszej strony gwarantujemy: profesjonalizm, zaangażowanie, dyspozycyjność i konkretne działanie. Naszym najważniejszym celem jest wygranie sprawy i Wasza satysfakcja.

 

Zdajemy sobie sprawę, że finalny sukces składa się z wielu czynników, dlatego tez ogromną wagę w naszej pracy przywiązujemy do dobrej relacji z klientem. Zależy nam, żeby Państwo czuli się u nas bezpiecznie oraz komfortowo. Nam można zaufać! Staramy się na bieżąco informować naszych klientów o przebiegu toczącej się sprawy i preferujemy klarowną współpracę. Prawidłowa relacja, bezpośredni kontakt, poczucie bezpieczeństwa i zaufanie znacznie podwyższają szansę na wygraną i sukces.

Każdy, kto nas zna i korzystał z naszych usług może potwierdzić, że jesteśmy ludźmi pełnymi zaangażowania, pasji i empatii do drugiego człowieka. Nie podchodzimy do spraw mechanicznie i dla nas każdy klient jest ważny. Wyróżnia nas optymizm ogromna wiara w sukces i pewność siebie. Starannie przygotowujemy się do każdej rozprawy, dbając o każdy detal i zachowując profesjonalizm w każdym calu, pamiętając jednocześnie, że oprócz warstwy merytorycznej, istnieje jeszcze strefa mentalna – za każdą sprawą stoją ludzie i ich odczucia – my to wiemy!

 

Kancelaria Radców Prawnych Borowa&Ćwiekowska, to miejsce zbudowane na mocnych fundamentach, opierające się na doświadczeniu, wiedzy i profesjonalizmie. Uważamy, że mocną stroną naszych sukcesów jest zgrany zespół i umiejętność współpracy z ludźmi. Pozytywna atmosfera panująca w naszej Kancelarii przekłada się na prawidłowe relacje z klientami oraz ich dobre samopoczucie. Państwa zaufanie jest dla nas katalizatorem, który napędza nas do działania, nieustannego rozwoju i doskonalenia wypracowanych już metod.

 

Jaka jest nasza misja i jakie wyznajemy wartości?

 

Naszą misją jest wygrana i doprowadzenie różnych spraw do końca. Zadowolenie oraz satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego dokonujemy wszelkich starań, aby wygrywać i być najlepszym. Nieustannie dążymy do samorozwoju, szkolimy się, zdobywamy nową wiedzę oraz doświadczenie. Nigdy nie spoczywamy na laurach i pragniemy zapewnić Państwu najlepszą możliwą obsługę. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego, komfortu psychicznego i spokoju umysłu przy podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych.

Nasza współpraca z klientem opiera się na zrozumieniu, wzajemnym szacunku i poszukiwaniu najlepszych, najbardziej efektownych rozwiązań.

 

W naszej pracy przede wszystkim bazujemy na:

- jasno określonych i sprecyzowanych celach działania,

- wysokich umiejętnościach analitycznych oraz interpersonalnych,

- skutecznym zarządzaniem kadrą,

- maksymalizacji jakości usług przez nas świadczonych,

- nowatorskim, indywidualnym podejściu do każdej sprawy i każdego klienta,

- wyważeniu odpowiednich proporcji między środkami a celem oraz kosztami jego osiągnięcia.

 

Innowacyjne metody działania, nowatorskie podejście i nowe perspektywy – Kancelaria Borowa&Ćwiekowska Olsztyn

Jesteśmy Kancelarią Radców Prawnych, składającą się z zespołu ludzi wybitnie utalentowanych i posiadających wiele mocnych stron umożliwiających błyskotliwą oraz efektywną pracę prawniczą. Jesteśmy wyrozumiali, bystrzy i wnikliwi, co pozwala na dokładną i odpowiednią analizę wszelkich akt, ustaw i innych dokumentów prawnych. Nasza praca opiera się na wieloaspektowej pomocy prawnej z różnych zakresów prawa, jesteśmy grupą ludzi otwartą na nowe doświadczenia oraz pragniemy się rozwijać w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi naszych klientów, dlatego też wdrażamy różnego rodzaju programy rozwoju naszej Kancelarii, które opierają się między innymi na:

- rozszerzeniu zasięgu działań i umocnieniu naszej pozycji,

- nawiązywaniu wszelkiego rodzaju współpracy z ekspertami wywodzącymi się z różnych dziedzin prawa,

- realizacji ciągłego procesu pozyskiwania zdolnych, ambitnych i rokujących pracowników,

- budowaniu wizji międzynarodowej Kancelarii,

- wzobageceniu oferty dla licznych klientów z zagranicy,

- świadczeniu porad prawnych z coraz węższych obszarów specjalizacji.

 

Sprawnie, profesjonalnie i z zaangażowaniem – czyli jak pracujemy

 

Nasza Kancelaria odznacza się wyrazistością, kreatywnością i wnikliwością. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i staranie przygotowujemy się do każdej rozprawy. Jesteśmy zawsze bardzo dobrze przygotowani merytorycznie oraz praktycznie, ciężko nas zaskoczyć. Współpracujemy z licznymi specjalistami i posiadamy szereg znajomości w innych dziedzinach prawnych. Zawsze doprowadzamy sprawy do końca i nie pozostawiamy nic na ostatnią chwilę.

 

Z naszej strony oferujemy Państwu:

- osobiste spotkania w Kancelarii jak i poza nią,

- porady prawne online,

- porady prawne udzielane drogą telefoniczną lub za pomocą innych komunikatorów,

- szereg innych rozwiązań dogodnych dla klienta.

 

Zapewniamy:

- pełen profesjonalizm oraz należytą staranność,

- unikanie wszelkich konfliktów interesów klientów,

- dochowanie tajemnicy zawodowej,

- zaangażowanie,

- rozwiązanie problemów i doprowadzenie sprawy do końca.

 

Jesteśmy tutaj dla Was

 

W naszej pracy z klientami głównie kładziemy nacisk na długoterminowość oraz trwałość wzajemnych relacji. Zależy nam na odpowiedniej współpracy i miłej atmosferze, gdyż takie warunki umożliwiają osiągnięcie wymiernych rezultatów. Wierzymy, zatem, iż budowanie zaufania wśród klientów to klucz do wygranej.

Nasze działania zawodowe oparte są nie tylko na etyce wykonywanego przez nas zawodu, ale także na etyce biznesu, dlatego tez proponowane przez nas rozwiązania mają na celu zapewnienie klientom najwyższego poziomu świadczonych usług, opartych na bieżącej i wnikliwej analizie oraz interpretacji zmian zachodzących w prawie.

 

Kim jest radca prawny i na czym polega jego praca?

 

Radca prawny, to prawnik, którego zadaniem jest świadczenie pomocy prawnej klientom indywidualnym oraz większym podmiotom gospodarczym. Zawód ten uznawany jest, jako zawód zaufania publicznego, gdyż jego wykonywanie związane jest z przestrzeganiem tajemnicy zawodowej. Ponadto każdy radca prawny ma obowiązek rygorystycznego stosowania się do zasad określonych w ustawie z dnia 6 lipca 1982r. o radcach prawnych.

Świadczona pomoc prawna przez radcę prawnego w dużej mierze polega na udzieleniu profesjonalnej porady oraz zapewnieniu konsultacji prawnych. Do jego zadań należą także:

- sporządzanie opinii prawnych,

- opracowywanie projektów aktów prawnych,

- wystąpienia przed sądami oraz urzędami w charakterze pełnomocnika lub obrońcy.

- wystąpienia przed Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym, Naczelnym Sądem Administracyjnym lub Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

 

Radca prawny nie jest ograniczony względem podmiotów, którym udziela pomocy prawnej, co oznacza, że może on świadczyć usługi zarówno dla osób fizycznych (konsumentów oraz przedsiębiorców), osób prawnych (na przykład spółki kapitałowe, spółdzielnie, stowarzyszenia, fundacje, przedsiębiorstwa państwowe) oraz innych podmiotów (w tym, spółki osobowe, stowarzyszenia zwykłe, wspólnoty mieszkaniowe, organy administracji).

 

Zawód radcy prawnego jest bardzo zbliżony do zawodu adwokata, gdzie jedyna różnica miedzy nimi polega na tym, iż radcy prawni – inaczej niż adwokaci mogą wykonywać swój zawód także w stosunku pracy.

 

Obszary naszych działań

 

Kancelaria Radców Prawnych Borowa&Ćwiekowska to miejsce, które wzbudza zaufanie oraz uzyskuje się najlepszą poradę prawną w mieście. Działamy na terenie Olsztyna i cieszymy się dużą popularnością. Specjalizujemy się w zakresie:

- prawa cywilnego,

- prawa rodzinnego i opiekuńczego,

- prawa karnego,

- prawa gospodarczego,

- prawa administracyjnego,

- prawa medycznego,

- prawa farmaceutycznego,

- prawa podatkowego,

- prawa pracy,

- obsługi firm,

- windykacji należności.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Chętnie pomożemy rozwiązać każdy problem. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://www.bckancelaria.pl/ i zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą.

 


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat