KS Paradyż zagra w IV lidze łódzkiej!

ePiotrkowŁódzkie Środa, 07 lipca 202124691
KS Paradyż – zwycięzca tegorocznych rozgrywek piotrkowskiej okręgówki, w przyszłym sezonie zagra w IV lidze łódzkiej. O awansie poinformował portal lodzkifutbol.pl , powołując się na prezesa klubu, Grzegorza Mikuckiego.
fot. lodzkifutbol.pl

 

Prawo do gry w IV lidze łódzkiej drużyna z Paradyża zapewniła sobie, wygrywając rozgrywki piotrkowskiej okręgówki. Wyprzedziła w nich GKS II Bełchatów o 6 punktów oraz MGKS Drzewica o 13 oczek.


Jednak awansu przez długi czas nie był przesądzony – wszystko zależało od rozmów ze sponsorami i pozyskania odpowiedniego budżetu.

 
Jak widać negocjacje się powiodły, a ekipa z Paradyża w przyszłym sezonie zagra w IV lidze łódzkiej, w które przyjdzie jej się mierzyć m.in. z Polonią Piotrków czy Skalnikiem Sulejów.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Rtjx ~Rtjx (Gość)11.07.2021 11:47

Faktycznie na wyjazd do Sulejowa czy Piotrkowa trzeba mieć potężny budżet....

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat