KGW w Truszczanku, zaprasza do wspólnej zabawy

ePiotrkowRegion Wtorek, 07 września 2021211810
Piknik rodzinny połączony z możliwością zaszczepienia się przeciw COVID-19, odbędzie się w sobotę (11 września) w Truszczanku w gminie Rozprza. Tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich, zaprasza całe rodziny, zapowiadając atrakcje dla najmłodszych mieszkańców naszego regionu i nie tylko.
zdjęcie ilustracyjne / archiwum ePiotrkow.pl

W czasie imprezy animator zajmie się organizacją zabaw dla dzieci, a ich rodzice będą mogli w tym czasie skosztować np. specjałów przygotowanych przez KGW Truszczanek. Imprezę swoją obecnością uświetnią też strażacy z OSP w Niechcicach czy przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej. Będzie można również pobawić się przy muzyce zaproponowanej przez DJ-a.

 

Organizatorzy zapowiadają też, że podczas pikniku, będzie się można zaszczepić przeciw koronawirusowi. 

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Michu ~Michu (Gość)07.09.2021 09:28

A dlaczego w Niechcicach nie ma Koła Gospodyń Wiejskich ?.Dlaczego w tej wiosze nie ma niczego,tylko pijoki i złodzieje ?

41


Józek Samogon ~Józek Samogon (Gość)08.09.2021 01:36

Nie mam nic do pań z koła gospodyń w Truszczanku, ale nóż w kieszeni otwiera się na podobne imprezy. Z tradycją i pielęgnowaniem polskiej kultury mają tyle wspólnego, co kot prezesa z tygrysem. To raczej "nowa świecka tradycja" koślwa, jak historia, którą opowiada film o jej odkrywcach. Kto nie wie, to przypominam, że chodzi o komedię "Miś" Stanisława Barei. Ta "nowa świecka tradycja" dzieje się za państwowe pieniądze, które "prawi i sprawiedliwi" działacze wywalają po to, żeby naród zapomniał o poprzednich mecenasach KGW...

20


vrc ~vrc (Gość)07.09.2021 15:17

Kolejny festiwal zabobonów....

32


To wpadnę ~To wpadnę (Gość)07.09.2021 15:42

A młode i fajne dziewuchy będą?

10


oł szit ~oł szit (Gość)07.09.2021 13:18

No rasa teraz bez szczypawki to już żadna impreza się nie uda.

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat