Advertisement

Już za kilka dni Duathlon w Uszczynie

ePiotrkowRegion Czwartek, 24 maja 201846452
II edycja Netuno Uszczyn Duathlon Kids odbędzie się 2 czerwca w Uszczynie. W poprzedniej edycji wzięło udział 100 młodych zawodników. W tym roku najstarsi uczestnicy, czyli dorośli i osoby powyżej 14 roku życia będą musieli pokonać kolejno 1,6 km biegnąc, 9 km na rowerze (MTB/przełaj) oraz znów 1.6 km biegiem. Młodsi będą się ścigać na krótszych dystansach.

Ładuję galerię...

A konkretnie:
- Duathlon Uszczyn Junior: 0,3 km bieg - 2,6 km rower - 0,3 km bieg. Ten dystans przeznaczony jest dla dzieci z roczników 2005 -2008;
- Duathlon Uszczyn Kids: dystans 0,3 km biegu + sprawnościowa konkurencja kolarska (po uprzednim krótkim odpoczynku) - ten dystans będą mogły pokonać dzieci z rocznika 2009-2012.

 

Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, związane z kolarstwem i bieganiem, ufundowane przez partnerów biegu. W tym momencie, jak zaznacza Kacper Krzysztofik ze Stowarzyszenia Tri Aktywny Piotrków można się zapisywać na stronie zapisy.inessport.pl - do 29 maja. Jeżeli po tym terminie będą jeszcze wolne miejsca, chętni będą się mogli zapisać w dniu zawodów, już na miejscu w Uszczynie.

 

Organizatorzy zapraszają do udziału w zabawie całe rodziny, które w ten sposób mogą uczcić Dzień Dziecka. W programie, oprócz zawodów z nagrodami, wiele atrakcji: zabawy dla dzieci i rodziców, strefa trenażerów i rolek, pokaz ratownictwa medycznego. Dla zawodników po zakończeniu przewidziano posiłek regeneracyjny.

 

Zawody odbędą się przy Szkole Podstawowej w Uszczynie, która tak jak rok temu jest współorganizatorem imprezy. W przygotowanie i obsługę wydarzenia włączyli się też m.in. strażacy z OSP w Uszczynie czy pracownicy Nadleśnictwa Piotrków. Patronat na imprezą objął Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski.

 

 

HARMONGRAM IMPREZY:

8:00 – 10:00 Otwarcie Biura Zawodów

8:00-10:20 Wprowadzanie rowerów do strefy zmian

10:15 odprawa techniczna

10:30 rozpoczęcie konkurencji biegowej na dystansie Uszczyn Duathlon KIDS

10:40 rozpoczęcie części rowerowej na dystansie Uszczyn Duathlon KIDS

11:30 - start dystansu Uszczyn Duathlon Junior
12:00 - start dystansu Uszczyn Duathlon NETUNO
12:45 - Zamknięcie trasy rowerowej dystansu Uszczyn Duathlon NETUNO
13:00 - Zamknięcie trasy biegowej dystansu Uszczyn Duathlon NETUNO
13:00-14:00 ceremonia wręczania nagród

 

Zapisy także w dniu zawodów


Zainteresował temat?

1

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

członek stowarzyszenia ~członek stowarzyszenia (Gość)24.05.2018 10:21

panie Kamilu B. dzisiaj walne w Piotrkowi i mowy prezes pan Marek wie już pan czy nie

02


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat