Advertisement

Jakub Deląg obronił tytuł

ePiotrkow Środa, 10 sierpnia 20165
Piotrkowianin Jakub Deląg, wychowanek Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina po raz kolejny został mistrzem Polski w Nordic Walkingu na dystansie 5 km.
Jakub Deląg obronił tytuł

Tym razem zawodnicy rywalizowali w Osielsku koło Bydgoszczy. Na dystansie 5 km startowało 398 osób, Jakub poprawił tam o 10 sekund swój rekord życiowy, który wynosi teraz 29 minut i 26 sekund.

Niebawem piotrkowianin wystartuje w Pucharze Polski, który będzie jedną z eliminacji Pucharu Świata, natomiast 3 września powalczy w Pucharze Europy w austriackim Villach. Sezon zakończy 8 października Mistrzostwami Europy w Lednicy.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jaki ~jaki (Gość)13.08.2016 16:22

347 wyświetleń , 4 komentarze - mówiąc delikatnie " a kogo to ........?"

01


analfabeta ~analfabeta (Gość)11.08.2016 14:52

Mistrz Polski ale w jakiej kategorii przedszkolaków, młodzików , juniorów młodszych, starszych , seniorów. Wbrew pozorom pełne podanie takich szczegółów jest bardzo istotne dla przeciętnych znawców sportów niszowych, których przybywa jak grzybów po deszczu.

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat