artykuł sponsorowany

Jak otrzymywać oferty współpracy na Instagramie?

Poniedziałek, 04 października 2021
Oferty współpracy sponsorowanej jestem celem dosłownie każdego Instagramera, marzącego go zostaniu Influencerem. Jakie zatem kroki musisz podjąć, żeby do Twojej skrzynki wpadały systematycznie ciekawe propozycje płatnej reklamy? Poniżej znajdziesz kilka sprawdzonych pomysłów.

Podstawą dobrego profilu na Insta jest interesujący i wartościowy content. Staraj się robić jasne, kolorowe i wyraźnie zdjęcia, pamiętając o odpowiednich proporcjach. Zwróć uwagę, że pionowe zdjęcie zawsze wygra z poziomych – taka jest specyfika Instagrama. Aby nowi obserwujący na Instagramie trafili na Twój profil, postaraj się także o chwytliwe zdjęcie profilowe. Wartą uwagi kwestią jest również właściwie napisane bio. Zawrzyj tam kilka najistotniejszych informacji, dotyczących Twojego profilu oraz dodaj parę emotek, żeby polepszyć wizualny wygląd całego profilu.

 

Pomijając wspomniane powyżej kwestie, bardzo przydatnych elementem jest kupowanie follow na instagramie. Dzięki temu w krótkim czasie możesz zdobyć kilka tysięcy nowych fanów. W serwisie takim jak Followersy.pl możesz bezproblemowo kupić instagram follower w niezwykle niskich cenach. Ponadto jest to metoda całkowicie bezpieczna dla Twojego konta oraz posiada gwarancję utrzymania wyników w przyszłości.

 

Reasumując, zarabianie na IG nie jest wcale takie nieosiągalne. Nie zastanawiaj się i zacznij prowadzić swój profil w sposób komercyjny. Kup obserwujących na Instagramie i czekaj na swoje pierwsze oferty sponsorowane.


Zainteresował temat?

0

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat