Advertisement

Happening artystyczny i zbiórka pieniędzy dla dzieci

ePiotrkow Poniedziałek, 04 czerwca 201828861
Po raz kolejny mieszkańcy Piotrkowa spotkali się w parku Jana Pawła II podczas happeningu artystycznego połączonego ze sprzedażą charytatywną, który zorganizował Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Ładuję galerię...

31 maja można było kupić ozdoby oraz obrazy, których autorami są artyści amatorzy z warsztatów plastycznych oraz rękodzieła artystycznego w OEA MOK. Jak co roku zebrane pieniądze wspomogą dzieci, tym razem te ze świetlic artystycznych MOK. Sprzedaży towarzyszyły prezentacje artystyczne w wykonaniu dzieci, młodzieży i seniorów - uczestników warsztatów działających w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.

 

 

(materiały: OEA MOK Piotrków)


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

radny Jan Dziemdziora ~radny Jan Dziemdziora (Gość)07.06.2018 20:58

na zdjęciu 5 jest moja "egzekutywa" - hahaha!!!

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat