Grodzkie spotkania z historią już w czwartek

ePiotrkow Wtorek, 11 czerwca 20192 1851
Miłośnicy dziejów Piotrkowa Trybunalskiego już w najbliższy czwartek będą mogli wysłuchać wykładu dotyczącego powstania pierwszych klasztorów na terenie naszego miasta. Na "Grodzkie spotkania z historią" zapraszają pracownicy piotrkowskiej filii UJK imienia Jana Kochanowskiego.

Ładuję galerię...

Na kolejne "Grodzkie spotkania z historią" pracownicy Wydziału Filologiczno-Historycznego piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zapraszają już w najbliższy czwartek, 13 czerwca, o godzinie 17.00. Wykład pod tytułem "Pierwsze klasztory w Piotrkowie" poprowadzi Cezary Król. Wykład odbędzie się w siedzibie piotrkowskiego Muzeum Marcepanów na Starym Mieście przy ulicy Grodzkiej 1. Wstęp wolny.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)11.06.2019 19:20

Co to zajest za godz niektorzy do 18 pracujaa chetnie posluchaja i co

00


Emeryt ~Emeryt (Gość)11.06.2019 14:53

Teraz ohistori piotrkowa to morzemy tylko powspominac. W miejscu historycznym to najpierw postawili ojszczymorek a teraz wokol nastawiali psich bud.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat