Granty w gm. Czarnocin już zrealizowane

ePiotrkowRegion Czwartek, 25 listopada 202111000
Gmina Czarnocin otrzymała pieniądze na przeprowadzenie czterech inwestycji w ramach grantów sołeckich. Wszystkie udało się doprowadzić już niemal do końca. Każde z zadań zostało wsparte kwotą 10 tys. zł. To dzięki projektowi "Sołectwa na plus", realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Ładuję galerię...

W miejscowości Wola Kutowa dobiegają końca prace polegające na ogrodzeniu terenu wokół budynku Ochotniczej Straży Pożarnej. W ramach działań zamontowano ogrodzenie o długości 275 metrów z bramą i furtką od strony frontowej budynku oraz dodatkową bramą za budynkiem OSP. Na tę inwestycję niemal 28,5 tys. zł przeznaczono z budżetu gminy Czarnocin.


Jest to jeden z czterech grantów realizowanych na terenie gminy. W ramach porządkowania otoczenia wokół sal i świetlic wykonano jeszcze ogrodzenie działki dla sołectwa Zawodzie i terenu wokół świetlicy w Grabinej Woli.  Ponadto sołectwo Dalków przeprowadziło modernizację ciągu komunikacyjnego - korytarza w świetlicy OSP, a sołectwo Zamość wykonało remont podłogi w jednym z pomieszczeń swojej świetlicy.

 

Łączna wartość wszystkich prac to prawie 115 tys. złotych, z czego 40 tys. zł stanowi dotacja z Urzędu Marszałkowskiego.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat