Gomulin: Turniej piłkarski w rocznicę zwycięskiej bitwy

ePiotrkowRegion Środa, 19 sierpnia 202022813
Z okazji setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej w Gomulinie odbył się piłkarski „Turniej Zwycięstwa”. Wzięło w nim udział pięć drużyn z gmin Wola Krzysztoporska i Grabica.

Ładuję galerię...

W Gomulinie połączono sportową rywalizację z upamiętnieniem jednej z najważniejszych bitew w dziejach świata – Bitwy Warszawskiej. Do zmagań stanęło pięć drużyn z dwóch sąsiadujących gmin: Woli Krzysztoporskiej i Grabicy.

 

Ostatecznie zwyciężyła drużyna z Kamocina, drugi była drużyna LZS OSP Gomulin, III miejsce wywalczyła Cisowa, IV – Krzepczów, a V – LZS Oprzężów.

 

Puchary ufundowali: za zajęcie I miejsca – marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber (puchar wręczał wicemarszałek Zbigniew Ziemba), II – wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek, III – naczelnik OSP Gomulin Przemysław Adamus, IV – radna gminy Wola Krzysztoporska Beata Gawryszczak, V – radny powiatu piotrkowskiego Ryszard Cieślak.

 

Organizatorami turnieju byli: LZS Gomulin i OSP Gomulin, a współorganizatorami: Łódzki Związek Piłki Nożnej Okręg Piotrków Trybunalski i Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej.

 

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)23.08.2020 20:40

16:20 ?\_(?)_/?

00


gość ~gość (Gość)22.08.2020 10:09

Wojtek to Ty na 4tym zdjęciu. Fajna inicjatywa tak trzymać chłopaki.

10


brawo ~brawo (Gość)19.08.2020 12:17

brawo - oby więcej tak inicjatyw, brawo dla Pana Wojciecha
jest okazja aby się spotkać, porozmawiać i co nieco skonsumować ;)

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat