Gmina Wolbórz: W Bogusławicach rozpoczęli sezon

ePiotrkowRegion Środa, 24 czerwca 20200 1406
Ogólnopolskie Zawody "I etap Polskiej Ligii Jeździeckiej" odbyły się w Bogusławicach. W konkursie Grand Prix zwyciężyła Daria Kobiernik. Tym samym została liderką kategorii Złotej.

Do rozgrywki konkursu Grand Prix, będącego memoriałem Barbary i Andrzeja Osadzińskich, zakwalifikowało się 10 z 42 startujących par. Po dynamicznym i bezbłędnym przejeździe w finałowym barażu najlepsza okazała się amazonka ZKJ Przylep Lotnisko Daria Kobiernik, dosiadająca wałacha Winchester. Miejsce drugie zajął Grzegorz Kubiak na Szulerze, a trzecie Maksymilian Wechta na klaczy Quadriga. Doskonałą formę prezentował Kamil Grzelczyk – zawodnik był najlepszy w finale rundy Brązowej na klaczy Sanpressa, a także w rundzie Srebrnej na siedmioletnim Seniorze. Reprezentant KJ Agri jest obecnie liderem tabeli kategorii Srebrnej.


Prowadzenie w kategorii Brązowej objęła amazonka KJ Aromer Józefin Zuzanna Prymek, która w finale zajęła miejsce drugie na koniu Dyllano.
Nagrody w konkursach wręczał m.in. burmistrz Wolborza Andrzej Jaros. Więcej informacji, wyniki i aktualne rankingi na www.plj.pzj.pl.

 

 

 

(materiały: Urząd Miejski w Wolborzu) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat