Gmina Grabica też rozda maseczki mieszakńcom

Region Wtorek, 21 kwietnia 202013286
Na wniosek mieszkańców, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo władze gminy Grabica podjęły decyzję o rozdaniu maseczek ochronnych, które zabezpieczą ich podczas poruszania się po przestrzeni publicznej. Maseczki zostaną zakupione z budżetu gminy, od lokalnych producentów i będą wykonane z materiału, które po wypraniu w odpowiedniej temperaturze i wyprasowaniu będzie można wielokrotnie wykorzystywać.

- Każde gospodarstwo domowe otrzyma taką ilość maseczek, ile osób zgłosiło w deklaracji śmieciowej, a dostarczone one będą za pośrednictwem sołtysów i radnych. Deklaracje śmieciowe to jedyny sposób, aby w miarę wiarygodnie ustalić, ile osób faktycznie zamieszkuje w gminie - mówi wójt Krzysztof Kuliński.

       

Jak zapewnia wójt, mimo pandemii koronawirusa zadania bieżące w gminie Grabica są wykonywane nieprzerwanie, a inwestycje będą realizowane zgodnie z harmonogramem. - Choć może niewielkim wkładem, ale mamy nadzieję, że będzie to miało pozytywny wpływ na normalizowanie sytuacji gospodarczej w kraju - podkreśla K. Kuliński.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.04.2020 20:39

Maseczki już rozdane

00


gość ~gość (Gość)22.04.2020 20:09

Ludziska cieszcie się i radujcie, w Grabicy rozdają maseczki.Acha i nie zapomnijcie wójtowi podczas następnych wyborów!!!

00


gość ~gość (Gość)22.04.2020 10:20

Maseczki tylko w internecie chwalenie się a w rzeczywistości nie ma

00


gość ~gość (Gość)21.04.2020 14:39

Gmina Wola Krzysztoporska tez juz dawno miala rozdać maseczki i do tej pory nic.

10


gość ~gość (Gość)21.04.2020 13:38

Informacja pojawia się i znika.Maseczki tylko znikają, nikt ich jeszcze nie widział!!!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat