Gmina Grabica rozda maseczki ochronne wielokrotnego użytku swoim mieszkańcom

ePiotrkowRegion Piątek, 17 kwietnia 202021162
Na wniosek mieszkańców, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo władze gminy Grabica podjęły decyzję o rozdaniu maseczek ochronnych, które zabezpieczą ich podczas poruszania się po przestrzeni publicznej. Maseczki zostaną zakupione z budżetu, od lokalnych producentów, będą wykonane z materiału, które po wypraniu w odpowiedniej temperaturze i wyprasowaniu będzie można wielokrotnie wykorzystywać.

Każde gospodarstwo domowe otrzyma taką ilość maseczek, ile osób zgłosiło w deklaracji śmieciowej, a dostarczone one będą za pośrednictwem sołtysów i radnych. Deklaracje śmieciowe to jedyny sposób, aby w miarę wiarygodnie ustalić, ile osób faktycznie zamieszkuje w gminie.

 

Mimo pandemii koronawirusa zadania bieżące w gminie Grabica są wykonywane nieprzerwanie, a inwestycje będą realizowane zgodnie z harmonogramem. Choć może niewielkim wkładem, ale UG mam nadzieję, że będzie to miało pozytywny wpływ na normalizowanie sytuacji gospodarczej w kraju.

 

za UG Grabica


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wioskowy pragmatyk ~wioskowy pragmatyk (Gość)17.04.2020 14:35

Zaczną rozdawanie, jak się pandemia skończy!

00


gość ~gość (Gość)17.04.2020 13:14

Siła sprawcza internetu.Mimo wszystko lepiej późno niż wcale!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat