Advertisement

Gmina Grabica: Szkoła w Brzozie też świętowała 100-lecie

ePiotrkowRegion Środa, 14 listopada 201822660
Z okazji Święta Niepodległości we wszystkich szkołach gminy Grabica w uroczysty sposób wybrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego”. W SP im. Adama Mickiewicza w Brzozie 9 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Ładuję galerię...

Uroczystość poprzedziła msza św. w kościele parafialnym w Karlinie, uświetniona udziałem pocztów sztandarowych, przedstawicieli władz samorządowych gmin Grabica i Moszczenica i mieszkańców. Wszyscy w asyście policji oraz jednostek OSP przemaszerowali z rozwiniętą flagą narodową do budynku szkoły. Akademia przygotowana przez uczniów, ubrana w pieśni i słowa, przeplatana była wizualizacją multimedialną. Zwieńczeniem uroczystości był polonez – reprezentacyjny polski taniec narodowy w wykonaniu gości.

 

 

 

(materiały: UG Grabica) 


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat