Gmina Grabica: Nowa nawierzchnia na drodze Dziewuliny - Grabica

ePiotrkowRegion Środa, 08 lipca 202018162
Droga powiatowa na odcinku Dziewuliny – Grabica w miejscowości Boryszów w gminie Grabica została przebudowana. 7 lipca odbył się odbiór techniczny. Wykonawcą był Zarząd Dróg Powiatowych. Zadanie to kosztowało budżet gminy Grabica 150 tys. zł (50% wartości zadania).

Ładuję galerię...

W odbiorze uczestniczyli starosta powiatu Piotr Wojtysiak, wójt Krzysztof Kuliński, radny powiatu Sylwester Ossowski i dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych Zbigniewa Starosty. Prace obejmowały wykonanie nowej nawierzchni dostosowanej do obecnych potrzeb użytkowników dróg, na kilometrowym odcinku drogowcy położyli nową nawierzchnię asfaltową i utwardzili pobocza. - Realizacja tej inwestycji przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa i zdecydowanie poprawi komfort jazdy. Wspólne wyremontowanie tej drogi jest przykładem dobrej współpracy władz samorządowych powiatu i gminy – mówi wójt Krzysztof Kuliński.

 

 

 

 

(materiały: Urząd Gminy Grabica) 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)12.07.2020 09:38

W Kamocinie dopóki była stara droga to samochodami i czymkolwiek innym jeździli dość znośnie. Teraz po nowej nawierzchni niektórzy a może większość jadą niesamowicie szybko. Tam pewnie będzie tak samo.

00


gość ~gość (Gość)09.07.2020 22:06

Niech pokażą w którym miejscu wyremontowana droga się kończy. A co z dalszym odcinkiem?

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat