Treści przeznaczone dla osób pełnoletnich

Artykuł zawiera treści bądź zdjęcia przeznaczone dla osób, które są już pełnoletnie.

Jestem osobą pełnoletnią Wróć na stronę główną

artykuł sponsorowany

Firma DRINK ID błyszczy na festiwalu piwnym

Czwartek, 14 października 2021
Firma DRINK ID, właściciel regionalnego Browaru Piotrków, błyszczy na festiwalu piwnym. Tym razem na największym i najbardziej prestiżowym konkursie piwa w Azji.

 

Ekscytujące wieści — podczas Asia Beer Challenge 2021, firma DRINK ID zdobyła aż 7 medali: 3 złote, 3 srebrne i 1 brązowy. Złoto przypadło w udziale marce Cornelius HAZY IPA 0% oraz dwóm nowo wprowadzonym markom – doskonałej jakości cydrowi w wersji eksportowej oraz wyjątkowemu piwu funkcjonalnemu, którego premiera rynkowa w Polsce będzie miała miejsce już w 2022 roku.

 

Srebrem obsypane zostały alkoholowe warianty marki Cornelius – IPA i APA – oraz 9% cydr Wild Rock Cider, który jest już dostępny na rodzimym rynku. Dodatkowo, medalem brązowym nagrodzono także bezalkoholowy wariant piwa Cornelius HAZY APA.

 

W trakcie festiwalu, wszystkie produkty przeszły najsurowsze standardy ślepej degustacji, co miało na celu zapewnienie rzetelnej oceny jakości smaku i zapachu.

 

„Mimo, że jesteśmy bardzo pewni doskonałej jakości naszych produktów, to nie ukrywamy pozytywnego zaskoczenia, ponieważ w konkursach organizowanych w Azji, która jest ogromnym i bardzo wymagającym rynkiem, udział biorą najlepsze marki z całego świata. Dlatego zdobyte medale traktujemy jako owoc nie tylko naszej ciężkiej pracy, ale również talentów jakie udało nam się przyciągnąć do firmy w postaci najlepszych technologów żywności i speców od kontroli jakości – mówi Mariusz Supady, prezes zarządu DRINK ID”

 

„Jesteśmy zachwyceni, mogąc dzielić się tak wspaniałymi wiadomościami z rynkiem i konsumentami – dodaje Michał Leszczyński, dyrektor marketingu DRINK ID”.

 

Pełne wyniki na https://asiabeerchallenge.org/asia-beer-challenge-2021-results/ 


Zainteresował temat?

5

4


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat