Ekstraklasowe granie w Piotrkowie

ePiotrkow Sobota, 13 listopada 202125557
W Piotrkowie można było w sobotę zobaczyć piłkarzy, którzy na co dzień występują w PKO Ekstraklasie. Na boisku Polonii spotkanie sparingowe rozegrali zawodnicy Rakowa Częstochowa i Wisły Płock.

Piłkarze i trenerzy ekstraklasy wykorzystując reprezentacyjną przerwę, szlifują formę na końcową część rundy jesiennej. Jednym z najważniejszych elementów takich przygotowań są mecze sparingowe. Właśnie takie spotkanie rozegrano dzisiaj w Piotrkowie na stadionie przy ul. Reagana. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla drużyny z Płocka.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zzz ~Zzz (Gość)14.11.2021 22:04

Nie polonia mogła wpuścić a OSiR który jest właścicielem obiektu. Nie rozpedzajcie się tam na ww

10


GOŚĆ111 ~GOŚĆ111 (Gość)14.11.2021 08:20

Szkoda że chociaż dzień wcześniej nikt nie wrzucił takiej informacji na ten zacny portal.... może bym pojechał i obejrzał.... a tak, pewnie większa część kibiców piłki nożnej nawet o tym nie wiedziała.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat