Eko Luk urywa punkty faworytom

OSiR Poniedziałek, 10 stycznia 202218182
Po świąteczno – noworocznej przerwie do gry wrócili zawodnicy rywalizujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. W miniony weekend rozegrano po dwie kolejki I i II ligi. Nie zabrakło niespodzianek.

Bodaj największe stały się udziałem drużyny Eko Luk, która najpierw jako pierwsza w sezonie urwała punkty liderowi  I ligi Barwilowi Omega  (2:2), a potem nie dała się pokonać faworyzowanej Starówce (1:1).

Potknięcie Barwilu wykorzystał odwieczny rywal. Prym Galeria Wnętrz najpierw pokonał FCC Environment 1:0 po golu byłego piłkarza m.in. Korony Kielce Jakuba Grzegorzewskiego, a potem wygrał z LZS Sulejów 4:2.

Pierwsze zwycięstwo w sezonie zanotowała także Ekipa PTB (1:0 z FCC) i opuściła ostatnie miejsce w tabeli I ligi.

W II lidze prowadzi Rol-Best, który w meczu na szczycie pokonał Emika Brudaki 2:0, tuż za tym duetem WKS Proszenie.

Następna kolejka już w ten weekend. Przypomnijmy: rozgrywki organizuje piotrkowski OSiR, mecze odbywają się w hali Relax.


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Daniel EL ~Daniel EL (Gość)11.01.2022 14:46

No i co? No? Pytacie czy jestem na hali. Jestem ale skupiam się na taktyce drużyny!

11


Rajko ~Rajko (Gość)10.01.2022 21:41

Małe sprostowanie.Drużyna ROLBESTU pokonała ekipę Fajansiarzy 1:0
RED: Słusznie. Takie wyniki podano początkowo na oficjalnej stronie ligi. Ale później je poprawiono. My uczyniliśmy podobnie. Dzięki.

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat