Dzień Dziecka ze służbami ratunkowymi i konkurs plastyczny

ePiotrkow Środa, 26 maja 20210 1625
"Ja w służbach ratunkowych" to hasło pod jakim odbędzie się piknik z okazji Dnia Dziecka z udziałem piotrkowskiej policji, straży pożarnej oraz ratowników medycznych. Odbędzie się on 1 czerwca na parkingu za budynkiem przychodni specjalistycznych Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie. Organizatorzy już dziś zapraszają na wydarzenie oraz do udziału w konkursie plastycznym
fot. freepik

Piknik rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 13:00. Na parking za szpitalem będzie można wjechać od ul. Wolborskiej, a organizatorzy zapowiadają, że najmłodsi będą mogli m. in. obejrzeć ambulans i wóz strażacki oraz sprzęt służący do akcji ratowniczych. Policja zaprezentuje radiowóz oraz motocykl patrolujący ulice naszego miasta i regionu. Podsumowana zostanie także konkurs plastyczny, na który zaprasza rzecznik SSW, Bartłomiej Kaźmierczak. 

 

- Wyobrażasz sobie siebie jako ratownika? Może chciałbyś lub chciałabyś założyć strażacki hełm? A może marzy ci się praca jako funkcjonariusz policji? Przelej swoje wyobrażenia dowolną techniką na papier w formacie minimum A4. Dzieło przedstawiające ciebie jako ratownika medycznego, policjanta lub strażaka prześlij do nas za drogą mailową.

 

Zdjęcie lub zeskanowaną pracę należy przesłać do 28 maja na adres: konkursplastyczny@szpital-piotrkow.pl i załączyć do niej wypełnioną oraz podpisaną kartą zgłoszeniową. Konkurs zostanie rozstrzygnięty już w najbliższy wtorek, czyli 1 czerwca podczas pikniku "Ja w służbach ratunkowych". 

 

Regulamin konkursu:

 
Karta zgłoszenia: 

http://szpital-piotrkow.pl/wp-content/uploads/2021/05/KARTA-ZGLOSZENIA_2021.docx

 

Jednocześnie organizatorzy wydarzenia apelują do ewentualnych uczestników o zachowanie dystansu społecznego i zakrywanie ust oraz nosa. 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat