Dwadzieścia siedem goli mistrza

OSiR Wtorek, 12 października 202128803
Dwie kolejki rozegrali piłkarze amatorzy występujący w lidze organizowanej przez piotrkowski OSiR. Najefektowniej zaprezentowali się zawodnicy mistrzowskiego Barwilu-Omegi, którzy swoim rywalom zaaplikowali 27 goli!
Prym-Galeria Wnętrz - Ekipa PTB

Wielokrotny zwycięzca Amatorskiej  Ligi Piłki Nożnej w sobotę rozgromił Drużynę Starszych Panów 18:4, a w niedzielę nie dał szans Met-Stalowi (9:0). Barwil-Omega po sześciu kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z imponującym dorobkiem bramkowym 51:10.

Tyle samo punktów ma na koncie Prym-Galeria Wnętrz, a o trzy mniej Moszczenica GG.

Pierwszej porażki w sezonie doznała Starówka, która uległa Met-Stalowi 1:2. Ma jednak nie sześć, ale pięć rozegranych meczów.

Liderem w tabeli strzelców jest były zawodnik m.in. Concordii Piotrków Ireneusz Komar (Prym-Galeria Wnętrz) z dwunastoma bramkami.

Mecze ligi amatorskiej odbywają się  w soboty i niedziele na bocznym boisku miejskiego stadionu w Piotrkowie przy ulicy Żwirki. Każda kolejka rozpoczyna się o godzinie 9.00.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pyta ~Pyta (Gość)14.10.2021 13:49

Dsp bez obrazy to kelnerzy a to że barwił grał na dziobaka to będzie premia u jacka

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat