Dorota Świeniewicz na lekcji wf-u w Witowie-Kolonii

ePiotrkowRegion Piątek, 05 listopada 202119450
Dorota Świeniewicz - jedna z najlepszych polskich siatkarek w historii gościła w w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Witowie-Kolonii. W ramach projektu „Lekcja WF-u z Mistrzem" dwukrotna mistrzyni Europy poprowadziła zajęcia wychowania fizycznego.

Ładuję galerię...

Dorota Świeniewicz zapisała się złotymi zgłoskami kartach historii polskiej siatkówki. Jest wielokrotną reprezentantką Polski w piłce siatkowej kobiet i zdobywczynią dwóch złotych medali Mistrzostw Europy.

 

Na początku spotkania Dorota Świeniewicz opowiedziała o swojej przygodzie z siatkówką oraz zaprezentowała trofea sportowe zdobyte w trakcie kariery sportowej. Potem naszej mistrzyni pytania zadawały dzieci.
Najważniejszą i najbardziej oczekiwaną przez uczniów częścią spotkania był trening prowadzony przez naszą mistrzynię, podczas którego uczniowie podzieleni na mniejsze zespoły wykonywali ćwiczenia rozciągające, kształtujące sprawność ogólną oraz zadania siatkarskie z piłkami. Po niemal godzinie uczniowie schodzili z boiska trochę zmęczeni, ale jak mówili: "było fajnie i wcale nie tak ciężko".


Po zakończeniu zajęć każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę oraz dyplom z autografem dwukrotnej mistrzyni Starego Kontynentu.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat