Advertisement
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Do której dzielnicy Łodzi najlepiej się przeprowadzić?

Piątek, 06 września 2019
Powodów przeprowadzek do Łodzi jest wiele, a u podstaw każdej leży konkretny powód. Jedni wyjeżdżają z mniejszych miejscowości do Łodzi w poszukiwaniu pracy, inni już znaleźli pracę w Łodzi lub dostali się na wymarzone studia a zmiana miejsca zamieszkania jest dla nich koniecznością. Niezależnie od powodu, warto wybrać takie miejsce, w którym będziemy się czuć dobrze i komfortowo. Wszystko zależy jednak przede wszystkim od naszych oczekiwań względem nowego otoczenia.
Do której dzielnicy Łodzi najlepiej się przeprowadzić?

Łódzkie Polesie najlepszym miejscem do przeprowadzki

 

Jeśli szukasz miejsca tętniącego miejskim życiem, a jednocześnie spokojnego, z dużą ilością terenów zielonych, parków, skwerów, to Polesie może okazać się idealnym rozwiązaniem. Dzielnica, o której mowa mieści się w zachodniej części miasta, a na jej terenie znajdują się m.in. atrakcyjne osiedle Złotno, czy też osiedle Zdrowie, z najlepszą dostępnością terenów zielonych. Co przyciąga ludzi do Polesia? Z pewnością to, że na jego terenie znajduje się największy kompleks parkowy – Park na Zdrowiu, w którym dodatkowo zlokalizowane jest Łódzkie Zoo. Główną zaletą jest także to, że  na Polesiu powstaje najwięcej osiedlowych inwestycji. Duża część nowych mieszkań jest już dostępna na rynku a kolejna część jest jeszcze w trakcie budowy.

 

Tanie mieszkania w dzielnicy Górna

 

Jeżeli jednym z głównych wyznaczników lokalizacji nowego mieszkania w Łodzi ma być jego cena, to warto przychylnym okiem spojrzeć na dzielnicę Górna. O ile na Polesiu jest dużo nowej architektury, o tyle na Górniaku spotkamy zadbane i czyste, ale starsze osiedla. Nie będzie też tak bezpośredniego dostępu do dużych terenów zielonych, jednak głównym atutem mieszkania w tej dzielnicy są stosunkowo niskie ceny mieszkań. Jeżeli chcesz zatem mieszkać w przystępnym miejscu i nie ponosić z tego tytułu zbyt wysokich kosztów, rozważ przeprowadzkę na Górniak.

 

Łódź pomaga w przeprowadzkach

 

Ci, którzy planują przeprowadzkę do Łodzi lub na jej terenie nie pozostają sami z problemem organizacji samego procesu przeprowadzania się. W mieście funkcjonuje wiele firm przeprowadzkowych, które pomagają bezpiecznie i sprawnie się przeprowadzić. Wynajęcie takiej firmy nie jest już usługą luksusową, a normą, z której korzysta znaczna większość osób przeprowadzających się. W Łodzi  zdecydowanym dominantem w tej dziedzinie jest firma FORTIS https://www.fortis-przeprowadzki.pl/ , która przewiezie Twoje rzeczy z zagranicy do nowego, łódzkiego mieszkania. Firma organizuje także małe, lokalne przeprowadzki na terenie miasta. W Łodzi istnieje jeszcze kilka innych firm zajmujących się przeprowadzkami, jednak żadna z nich nie posiada takiego doświadczenia w przeprowadzaniu. Dodatkowo dają gwarancje bezpieczeństwa Twoich rzeczy w całym procesie przeprowadzki.


Zainteresował temat?

4

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat