Długi weekend: Policja apeluje o ostrożność

Strefa FM Piątek, 08 czerwca 20121 1786
Trwa długi weekend. Policjanci apelują o ostrożność zwłaszcza, że dziś rozpoczyna się Euro 2012 i na drogach powiatu piotrkowskiego panuje wzmożony ruch - Będziemy zwracać szczególną uwagę nie tylko na kierowców ale także na pieszych i rowerzystów - mówi podinsp. Artur Szczegielniak, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Piotrkowie.

- Będzie w użyciu wideorejestrator kontrolujący prędkość pojazdów, jeśli pogoda będzie sprzyjać pojawią się motocykliści sprawdzający zapięte pasy bezpieczeństwa oraz prędkość pojazdów. Zwrócimy uwagę także na rowerzystów i pieszych, czy w odpowiedni sposób korzystają z drogi i czy posiadają elementy odblaskowe – mówi Artur Szczegielniak.

Policjanci będą również przy każdej kontroli badać trzeźwość kierowców oraz robić narkotesty.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

7 ~7 (Gość)08.06.2012 20:22

policja też musi zarobić na euro.to trochę nie fair bo strach wypić nawet browara z wieczora do meczu..

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat