Darmową poradę prawną znów uzyskamy osobiście

Powiat PiotrkowskiRegion Poniedziałek, 14 czerwca 20212 2408
Od 15 czerwca 2021 roku mieszkańcy powiatu piotrkowskiego będą mieli możliwość osobistego kontaktu z prawnikami, którzy udzielają bezpłatnych porad prawnych we wszystkich punktach porad zlokalizowanych w Rozprzy, w Sulejowie, w Moszczenicy i w Trzepnicy Kolonii (gm. Łęki Szlacheckie).
fot.: pixabay

Aby umówić się na spotkanie w sprawie uzyskania porady prawnej lub świadczenia poradnictwa obywatelskiego, należy zadzwonić pod numer telefonu: 44 732 88 18 lub wysłać zgłoszenie na adres e-mail: poradyprawne@powiat-piotrkowski.pl (w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim).

 

Podczas spotkań niezmiennie obowiązuje przestrzeganie reżimu sanitarnego.


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ooo= ~ooo= (Gość)15.06.2021 10:04

Marnowanie pieniędzy podatnika. Poradzić można się byle kogo, tutaj powinna być konkretna pomoc, napisanie pisma, skargi, wniosku, pozwu itp.

41


Kazik ~Kazik (Gość)15.06.2021 06:55

Dla kogo się pytam tak jest dostępna jak skarga nadzwyczajna jak kwota wolna od podatku z tym ,że nikt z tego skorzystać nie może. PIS= sie puste obietnice bez pokrycia.

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat