DJ-e zagrają dla Zosi!

ePiotrkowTomaszów Środa, 29 września 202113010
Liczne atrakcje czekają na wszystkich, którzy w niedzielę (3 października) wybiorą się do Inowłodza (pow. tomaszowski). Podczas "Dyskoteki nad Pilicą" znani DJ-e zapewnią największe muzyczne hity dla tych, którzy będą chcieli spędzić to popołudnie aktywnie. Gwiazdą wydarzenia będzie MR. SEBii Głównym celem imprezy jest zebranie jak największej kwoty, by pomóc małej Zosi, która zmaga się z ciężką chorobą - rdzeniowym zanikiem mięśni.

Oprócz czegoś miłego dla ucha, organizatorzy przygotowali również szereg innych propozycji. Te najważniejsze to loteria fantowa oraz licytacje na rzecz 5-miesięcznej Zosi chorej na SMA typu 1.

 

Gwiazdą wydarzenia będzie MR. SEBii, muzyk, wybrany niedawno osobowością roku 2020 w powiecie tomaszowskim. 

 

Poza tym przewidziano również Warsztaty Małego DJ-a, zabawę biesiadną, animacje dla najmłodszych, a także stoiska z poczęstunkiem i grill.

 

Zosię można wesprzeć również za pośrednictwem internetowej zbiórki pieniędzy na stronie: https://www.siepomaga.pl/zosia-sma

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat