Czy pracodawca może zmusić do szczepienia?

Strefa FMKraj Wtorek, 17 sierpnia 20217397100
Czy pracodawcy mogą przymusić pracowników do szczepień przeciwko COVID-19? Odpowiedzi na to pytanie szukali prowadzący i słuchacze wtorkowego Magazynu Magiel na antenie radia Strefa FM.
K. Żołądek

Zwolennikiem takiego rozwiązania jest były poseł SLD, dziś nauczyciel Artur Ostrowski - Jeśli chodzi o nasze społeczeństwo to jeśli cokolwiek jest przymusowe to zaraz jest jakieś powstanie przeciwko temu. Natomiast to nie jest nic nowego, że pracodawcy żądają szczepień obowiązkowych. Na przykład są szczepienia przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby i one są obowiązkowe w niektórych zawodach. Gdybym ja był pracownikiem i mój pracodawca powiedziałby, że mam się zaszczepić to oczywiście, że bym się zaszczepił - podkreślał.


Po drugiej stronie barykady był Sebastian Podsiadły z organizacji Polskie Żółte Kamizelki. Jej członkowie są zdecydowanie przeciw szczepieniom. - Jest przymus. W poniedziałek pan Niedzielski, który jest ministrem zdrowia mówił, że nie będzie przymusu, że nie ma czegoś takiego jak przymus, a za chwilę pan premier Morawiecki stwierdził, że będzie przymus zaszczepienia medyków, żołnierzy oraz nauczycieli - mówił Podsiadły.


Obecnie w Polsce zaszczepionych dwiema dawkami jest prawie 18,5 mln osób. Magazynu Magiel można posłuchać na antenie radia Strefa FM od poniedziałku do piątku między 7:30 a 10:00.


Zainteresował temat?

1

11


Komentarze (100)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Iaiss ~Iaiss (Gość)19.09.2021 13:15

Szczepy boją się niezaszczepionych
Takich jaj nigdy nie widziałem.

20


rtio ~rtio (Gość)08.09.2021 08:59

Zaczyna sie karuzela strachu na grypę było ponad 300tys dziennie większy procent umieralności i powikłań i nikt nie siał takiej paniki ale tu liczy sie interes

20


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)31.08.2021 17:44

A w heringu nie zaczipowali wszystkich?

10


Stefek Burczymucha ~Stefek Burczymucha (Gość)19.08.2021 13:54

Pracodawca zmusza mnie do pracy, ale mi się nie chce nic robić.

50


alo ~alo (Gość)25.08.2021 21:18

Tak to jest jak grupa cwaniaków co dorwali sie do władzy chce zrobić kasę na niewiedzy zastraszonego ludu

30


siostra przełożona ~siostra przełożona (Gość)18.08.2021 23:17

No cóż...
Niestety nie ma już z nami, na tym świecie, Pana Profesora, Jerzego Vetulaniego - odszedł za wcześnie.
(Nawet On, chyba, tego, co się obecnie dzieje, nie przewidział).
On, skutki działania antyszczepionkowców, nazwałby, zapewne : selekcją naturalną.
P.S.
Polecam książkę Pana Profesora "Piękno neurobiologii"
Dodam jeszcze, że moja matka (85l), żyjąca na prowincji (fanka Rydzyka, niestety...), nie miała żadnych wątpliwości, zaszczepiła się w możliwie najszybszym terminie. W gminie, w której mieszka, nie szczepią się głównie młodzi. Oni raczej nie doświadczyli śmierci rodzeństwa, wskutek chorób zakaźnych. Nie widzieli osób z powikłaniami po przejściu Polio.
Moja matka ma takie doświadczenia (z powodu szkarlatyny zmarły jej dwie starsze siostry). Widziała też dramat powikłań Polio.
Uważam, że nie wolno zmuszać ludzi, żeby się szczepili. Wyznaję zasadę : NIE MUSISZ SIĘ SZCZEPIĆ!
Ale, skoro nie chcesz się szczepić (nie musisz), to nie musisz chodzić do kina, jeść w restauracji, pracować na kasie w carrefour, uczyć dzieci, leczyć ludzi... Długo by wymieniać.
Co możesz?, np. hodować pelargonie na odludziu.

17


Ot ~Ot (Gość)22.08.2021 21:46

Najlepiej uregulować to finansowo. Zaszczepieni dostają dodatkową premię, bo mniej się narażają na ryzyko absencji

01


Yogaa ~Yogaa (Gość)22.08.2021 10:57

Na szczęście nie może. Ja się pytam tych zaszczepionych nadal śmigacie w maskach na ryjku? Nadal wierzycie w te bzdury?

31


Derty ~Derty (Gość)17.08.2021 15:05

Wystarczy obejrzeć 2 lub 3 ostatnie komentarze tygodnia Witolda Gadowskiego na YouTube i wszystko będzie jasne. Dla meduz niekoniecznie

92


Rick ~Rick (Gość)18.08.2021 18:56

to w końcu pracodawcy będą brać odpowiedzialność w razie NOPu lub zgonu od preparatu eksperymentalnego mRNA ? dlaczego skoro kowidianie uważają że w razie zachorowania na kowid powinienem płacić jeśli nie jestem zaszczepiony, pomimo odprowadzania sładek NFZ, a ci co się zaszczepią mają dostawać z moich pieniędzy jakieś rekompensaty jak coś pójdzie nie tak w razie szczepienia - niech sami płacą za leczenie, brali preparat dobrowolniei podpisywali się ! ogólnie to mam to w nosie, tylko piszę by wytknąć hipokryzję, osobiście mogłbym podpisać taki dokument że zgadzam się że w razie kowida nie będę dzwonił i obciążał służby zdrowia, w zamian za powrót do prawdziwej normalności, a nie masońskiego wielkiego resetu i cyfrowej globalistycznej komuny gdzie "nie będę nic posiadał i będę szczęśliwy"

81


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat