Czołowe zderzenie na DK12

PolicjaOpoczno Czwartek, 13 maja 202173723
Wczesnym rankiem doszło do groźnego wypadku na drodze DK 12 w miejscowości Kozenin na terenie powiatu opoczyńskiego. Przez kilka godzin ruchliwa droga byłą całkowicie zablokowana.
fot. KPP Opoczno

- Według wstępnych ustaleń 51-letni obywatel Ukrainy, kierujący volvo podczas nieprawidłowego wyprzedzania ciągnika siodłowego z naczepą doprowadził do czołowego zderzenia z osobowym oplem, którym podróżowało dwoje mieszkańców powiatu opoczyńskiego, którzy z niegroźnymi obrażeniami trafili do szpitala - informuje asp. sztab. Barbara Stępień, oficer prasowy opoczyńskiej KPP.

 

W wyniku zdarzenia DK 12 była przez kilka godzin całkowicie zablokowana, a policjanci kierowali inne samochody objazdami.

 

- Prosimy kierowców, aby pomimo dobrej pogody zachowali odpowiedzialność na drodze i dostosowali prędkość do warunków na drodze. Przypominamy jednocześnie o ograniczeniach panujących w terenie zabudowanym. One obowiązują nas wszystkich i należy ich przestrzegać w celu zapewnienia bezpieczeństwa sobie i innym uczestnikom ruchu - apeluje asp. sztab. Barbara Stępień.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_epi ~go?ć_epi (Gość)14.05.2021 08:42

Taki ładny amerykański,hahahaha

20


EP ~EP (Gość)13.05.2021 14:11

Amerykany jeżdżą jak chcą fotoradary ich nie obowiązują i mamy efekty

50


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)13.05.2021 13:38

Typowy ukr

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat