Coraz bliżej początek roku akademickiego. Zajęcia na UJK będą hybrydowe

ePiotrkow Czwartek, 17 września 20202 4972
Za kilkanaście dni rozpocznie się rok akademicki. W piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zajęcia i wykłady będą odbywać się w formie hybrydowej. Powód to oczywiście trwająca wciąż epidemia koronawirusa.

W związku z zarządzeniem rektora w sprawie szczególnej organizacji kształcenia w semestrze zimowym w roku akademickim 2020/21 na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, wśród społeczności akademickiej, zajęcia dydaktyczne w Filii w Piotrkowie Trybunalskim będą się odbywały według poniższych zasad:
- na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia wykłady w formie zdalnej (online), ćwiczenia, seminaria oraz zajęcia praktyczne w formie tradycyjnej;
- na studiach podyplomowych wykłady, ćwiczenia oraz zajęcia praktyczne w formie tradycyjnej.
Wyjątek stanowić będą ćwiczenia i zajęcia praktyczne przewidziane w harmonogramach studiów poszczególnych kierunków w formie e-learningu, które będą realizowane w formie zdalnej.

 

- Zgodnie z zarządzeniem rektora z 15 maja 2020 r. weryfikacja osiągniętych efektów nauki, w szczególności zaliczeń i egzaminów kończących określone zajęcia, powinna odbywać się poza siedzibą uczelni z wykorzystaniem technologii informatycznych zapewniających kontrolę weryfikacji osiągniętych efektów – informują władze uczelni. Wykładowcy zobowiązani są do powiadomienie studentów o formie i narzędziach informatycznych, za pośrednictwem których będzie odbywał się egzamin/zaliczenie.

 

Egzaminy dyplomowe będą przeprowadzane w siedzibie Filii przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Obrony zaległych prac licencjackich powinny się odbyć najpóźniej do 2 października, by umożliwić studentom aplikowanie na studia II stopnia. - W względu na trwającą rekrutację jest to sprawa priorytetowa. Proszę o zgłaszanie przewidywanych obron do sekcji obsługi kierunku studiów i do dziekanatu właściwego kierunku – zaznaczają władze UJK.


Zainteresował temat?

2

4


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)18.09.2020 08:57

No to trzeba niedługo portale towarzyskie obserwowac

10


gość ~gość (Gość)17.09.2020 10:30

Uczelnia akademicka,raczej przytulek dla bezrobotnych studentów

75


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat