Advertisement

COVID-19: W Piotrkowie i powiecie bez nowych zakażeń

ePiotrkowŁódzkie Poniedziałek, 07 czerwca 202140414
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 194 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych. Mamy zaś 72 ozdrowieńców.
fot.: Polina Tankilevitch z Pexels fot.: Polina Tankilevitch z Pexels

W Piotrkowie Trybunalskim oraz powiecie piotrkowskim nie odnotowano kolejnych zakażeń. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 100 testów na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 1972.

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gfdgfdgf ~gfdgfdgf (Gość)11.06.2021 12:59

Jak mnie ktoś pyta dlaczego nie mam maski w sklepie to odpowiadam dlaczego nie pytają mnie czy jestem chory na HIV, gruźlicę, dengę, czarną ospę, syfilizm czy też łuszczycę??? Przecież ci socjopaci z nierządu polskojęzycznego poddają nas zniszczeniu i zamordyzmowi, na który my jakoś dziwnie się zgadzamy. Głupoty nie wolno popierać! Ja nie uczestniczę w tym bałaganie. Mam swoje myślenie. Idę pod prąd.

00


abc ~abc (Gość)07.06.2021 21:24

A na grypę czy raka ile osób zmarło czy się zaraziło

40


mutlmysie ~mutlmysie (Gość)08.06.2021 07:53

Cud

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat