Advertisement

COVD-19: Niewiele zakażeń po Bożym Ciele

ePiotrkowŁódzkie Piątek, 04 czerwca 2021396012
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 319 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 24 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarły 2 osoby, 1 z nich nie posiadała chorób współistniejacych. Mamy też 108 ozdrowieńców.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 2 kolejne zakażenia COVID-19, tyle samo w powiecie piotrkowskim. Na samej ziemi piotrkowskiej wykonano 116 testów na obecność SARS-CoV-2, a w całym województwie było ich 2134.

 

Podział na powiaty przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dyrdymał ~dyrdymał (Gość)04.06.2021 15:55

Ciekawostka:
...Dlaczego szczepionki nie są napełniane przy pacjentach? Na Stadionie Narodowym osoby szczepiące się przeciw COVID-19 nie mogą zobaczyć fiolki preparatu, który zostanie im podany. Nie mają możliwości sprawdzenia numeru seryjnego ani producenta. Czy to normalny proceder?
Pielęgniarka na Stadionie Narodowym miała 30 strzykawek napełnionych płynem. Nie dało się rozpoznać, który preparat się w nich znajduje - pisze Wyborcza.pl, relacjonując sytuację, której doświadczyła jedna z czytelniczek. Kobieta domagała się, aby strzykawka została napełniona w jej obecności. Jak mówiła, bez tego nie dało się nie tylko określić, jakim preparatem zostanie zaszczepiona, ale też czy numer seryjny zgadza się z tym, który zostanie wpisany na zaświadczeniu. Kobieta chciała zobaczyć, jaki preparat dostaje. Wypadła z systemu...
Może te kilkadziesiąt strzykawek było napełniane z bańki?

51


oświadczenie ~oświadczenie (Gość)04.06.2021 23:30

Życie to loteria .
Na potwierdzenie nie trzeba było długo czekać.
Tyle tylko , że ta oferta mnie osobiście dotkliwie obraża .
Nigdy tego nie zapomnę.
Wyszczepianie dzieci w ramach eksperymentu medycznego, to ciężka zbrodnia i jeśli ktoś zrobi to mojemu dziecku musi liczyć się z karą najwyższą.

52


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)04.06.2021 11:55

Uwaga"
...Znamy szczegóły wielkiej loterii. Tymi nagrodami rząd chce kusić niezaszczepionych Polaków!...
Piszą że można wygrać nawet jeden milion złotych, samochód, hulajnogę i jakieś talony i inne bzdety, a nic nie piszą o najważniejszej nagrodzie, że jak w każdej loterii, można wygrać, albo przegrać ZDROWIE.

62


fantas magorie ~fantas magorie (Gość)04.06.2021 12:47

Tytuł wprowadza w błąd, bo dopiero za 2 tygodnie będzie wiadomo jaki wynik przyniosły te parady.

43


dziwne ~dziwne (Gość)04.06.2021 11:32

zaczynają sie pojawiać dziwne informacje o skutkach genetycznych szczepionek ,czy aby robione szybko ,nie są eksperymentalne ? teraz szczepić dzieci i kolejny eksperyment ? w paierku podpisywanym przed szczepionką ,brak odpowiedzialnych za efekty za kilka lat ,dziwnie to wygląda

52


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat