Advertisement

CIT zaprasza na kolejną edycję rowerowej gry miejskiej

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 06 lipca 202125752
Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie zaprasza na kolejną edycję rowerowej gry miejskiej. „Kulturower Reaktywacja” powraca, ale w odmienionej formule.
fot. archiwum ePiotrkow.pl fot. archiwum ePiotrkow.pl

- Nasza rowerowa gra miejska cieszyła się sporą popularnością, dlatego chcemy do niej powrócić w nieco zmienionej wersji. Tym razem scenariusz gry przypomni postaci oraz wydarzenia, które zostały patronami lat 2020-2021, a także odegrały istotną rolę w dziejach naszego kraju i miasta – zachęcają pracownicy CIT. 

 

Gra miejska obędzie się w sobotę, 17 lipca o godz. 12:00. Zapisy prowadzone będą w Centrum Informacji Turystycznej (ul. Zamurowa 11) do środy (14.07). Do tego dnia do godziny 17:00 należy dostarczyć do CIT kartę zgłoszeń wraz z klauzulą RODO (dokumenty do pobrania na stronie cit.piotrkow.pl).

 

W organizację tegorocznej edycji Kultutroweru włączyły się Ośrodek Działań Artystycznych oraz Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gościu ~Gościu (Gość)13.07.2021 16:56

Zabawiłbym się w tą grę, ale nie mam roweru, bo mi ukradli z podwórka na Słowackiego gdy wszedłem na moment do fotografa.

20


podobno ~podobno (Gość)06.07.2021 15:15

podobno nie ma budżetu na imprezy, a gry miejskie mogą robić? w nagrodę pewnie ulotki zapakowane w torebke na ziemniaki do biedry. albo torba zapakowana w ulotki. a pgr jak nic nie robił tak dalej cisza.

43


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat