Busola wystawiła wyjątkowy spektakl w miejskim amfiteatrze

UM Piotrków Trybunalski Sobota, 21 sierpnia 20212 1497
"Sztukmistrzowie o Piotrkowie, czyli historie w kuli zamknięte" to tytuł spektaklu, jaki w piątkowy wieczór wystawiono na deskach amfiteatru miejskiego.
fot. UM Piotrkowa Trybunalskiego

Piątkowy wieczór upłynął w Piotrkowie pod znakiem kultury. - To wszystko dzięki spektaklowi przygotowanemu przez teatr "Busola" pt. "Sztukmistrzowie o Piotrkowie, czyli historie w kuli zamknięte". Artyści w bardzo kolorowy, zabawny i nietuzinkowy sposób przybliżyli, szczególnie najmłodszym, legendy związane z trybunalskim grodem. Uśmiechy oraz zaciekawienie z twarzy widzów nie schodziły przez całe przedstawienie, co podsumowali gromkimi brawami na zakończenie - podkreślają miejscy urzędnicy.

 

źródło: UM Piotrkowa Trybunalskiego


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Maruś. ~Maruś. (Gość)21.08.2021 12:53

Na czym polegała wyjątkowość tego spektaklu? W artykule brak nawet jednego słowa na ten temat.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat