Brązowy medal mistrzostw Polski dla piotrkowskiej kickboxerki

ePiotrkow Piątek, 21 maja 202127560
Na najniższym stopniu podium stanęła we Włoszakowicach 17-letnia Julia Kabzińśka. Zawodniczka wywalczyła brązowy krążek podczas odbywających się tam mistrzostw Polski w kickboxingu w formule light contact juniorów.
fot. archiwum prywatne Julii Kabzińskiej

Niestety ze względu na panującą pandemię, zawodniczka nie miała szansy w pełni przygotować się na te zawody. - Jedyne co mogłam robić podczas treningów to wytrzymałość i treningi na worku w domu, ale mimo wszystko postanowiłam spróbować swoich sił - mówi Julia Kabzińska.


- Stoczyłam łącznie trzy walki. W pierwszej wygrałam jednogłośnie na punkty. Podobnie było w przypadku kolejnej, w której zmierzyłam się z bardzo doświadczoną zawodniczką. Dzięki tym zwycięstwom zapewniłam sobie brązowy medal. Niestety w kolejnej walce musiałam uznać wyższość przeciwniczki, która została mistrzynią Polski w mojej kategorii – relacjonuje brązowa medalistka mistrzostw Polski.


W zawodach zorganizowanych we Włoszakowicach wzięło udział ponad 500 zawodników z całego kraju.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat