Bilardziści z Rękoraja zdobyli 5 medali Mistrzostw Polski

UKS Snikers RękorajRegion Piątek, 07 maja 202115920
Zawodnicy UKS Snikers Rękoraj zdobyli łącznie 5 medali podczas niedawnych Mistrzostw Polski Juniorów w bilard. Sportowcy z imprezy przywieźli 2 srebrne i 3 brązowe krążki.
fot. UKS Snikers Rękoraj

Podczas Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w łódzkim klubie Frame medale zdobywali dwaj zawodnicy z Rękoraja, którzy z imprezy przywieźli łącznie pięć medali.

 

Oskar Jamorski zdobył wicemistrzostwo kraju w odmianach 8 oraz 9 bil, a także brązowy medal w odmianie 14/1. Z kolei Krystian Bednarek dwukrotnie stanął na najniższym stopniu podium - w odmianach 9 oraz 10 bil. 

Zawodnicy z Rękoraja zostali powołani do kadry narodowej juniorów, natomiast Oskar Jamorski będzie reprezentantem Polski na Mistrzostwach Europy na Słowenii .


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat