Bilardziści z Rękoraja na podium turniejów krajowych oraz międzynarodowych

ePiotrkowRegion Wtorek, 24 września 201931101
W minionym tygodniu trzech zawodników UKS Snikers Rękoraj wywalczyło medale podczas imprez, które odbyły się Polsce oraz poza jej granicami.

Najbardziej utytułowany Oskar Jamorski zajął II miejsce w Fast 9-Ball w Petrich w Bułgarii. W turnieju zagrało 32 zawodników z Polski , Bułgarii, Grecji, Ukrainy oraz Czech.


W tym samym czasie, ale w Polsce Krystian Bednarek został brązowym medalistą Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Żninie.


A najmłodszych z tej trójki Antoni Stępień wywalczył I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Tomaszowie Mazowieckim.

 

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

babcia ~babcia (Gość)25.09.2019 20:19

bilard to jest nie spotykany sport szczególnie w takiej wielkiej aglomeracji jak Rękoraj na takie imprezy przychodzi mnóstwo kibiców brawo dla przedszkolaków którzy przy takich ogromnych osiągnieciach tak mało istnieją na naszych łamach.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat